dr n. med. Grażyna Bernacka

Laryngolog

Bardzo kompetentna Pani doktor. Lekarz z powołania. Wiele razy pomogła skutecznie moim dzieciom - leczenie zatok. Wyleczyła również mojego męża - był sparaliżowany jednostronnie po zapaleniu ucha. Szybko i trafnie postawiła diagnozę. Jest sumienna i dokładana. Polecam z całego serca

Absolutnie nie zgadzam się z poprzednimi komentarzami! Owszem, może i jest miła i sympatyczna, ale mam ogromne zastrzeżenia co do jej kompetencji, pomimo tytułu naukowego, który posiada. Stwierdziła bowiem, że mam zapalenie ślinianek przyusznych, wypisała antybiotyk, którym kazała mi sie katować 7 dni. Zastanowiło mnie to, ze niestety nie potrafiła stwierdzic czy ten antybiotyk nie wejdzie w eakcje z lekami, które biore. Postanowiłam zasiegnąć zatem ponownej porady, trafiłam do doktora Ogrodnika. Dzieki niemu i konkretnej diagnozie wiem, ze laryngologicznie wszystko w porzadku, zadnego zapalenia ślinianek, a problem lerzy po stronie stawu skroniowo-zuchwowego. Dzieki temu uniknełam zbednego trucia sie antybiotykiem i ewentualnych jego reakcji z moimi lekami. Odradzam tę lekarkę.

Zyczliwa kompetentna profesjonalna w swoim zawodzie szczerze polecam

Zyczliwa kompetentna profesjonalna w swoim zawodzie szczerze polecam

Laryngolog Pani Bernacka to przede wszytstkim wspanialy człowiek!Leczyła mojego syna a teraz równiez córeczkę.Zawsze usmiechnięta , słuzy pomocą i ma wspaniałe podejście do dzieci. Przy badniu uszu , czy gardełka nie ma żadnego płaczu ani innych takich strasznych przeżyc. Bezinteresowna nastawiona na to aby pomóc a nie wyciagnąć kasę. Nam pomogła i jest dla mnie wielkim fachowcem i człowiem.Szczerze polecam każdemu kto ma problemy laryngologiczne

Bardzo konkretna specjalistka, poświęca dużo czasu pacjentowi podczas wizyty i co ważne nie daje odczucia pośpiechu. Analizuje problemy pacjenta, kieruje na badania diagnostyczne. Moje leczenie zakończyło się sukcesem. Polecam innym!

Sympatyczna Pani doktor ze świetnym podejściem do pacjentów. Postawiła szybką diagnozę a przepisane leki od razu przyniosły rezultaty.