lekarz Grażyna Podkowińska

Laryngolog

Ta lekarka to jakaś porażka!! Robi laskę że przyjmie i skonsultuje. Zdziwiona że lekarz rodzinny kieruje na konsultację. Może jeżeli nie podoba się pracą w charakterze lekarza to trzeba znaleźć inne zajęcie.

Nie polecam tej Pani. Pani doktor minęła się z powołaniem. Dlaczego? Mój półtora roczny syn miał perforacje błony bębenka, wysięk z ucha, więc udaliśmy się szybciutko do lekarza rodzinnego po skierowanie, udało się w miarę wcześnie, w poradni wszyscy wyrozumiale przepuścili nas w kolejce, abysmy zdążyli do laryngologa. Najbliższym laryngologiem, który przyjmował w tym czasie, była Pani Podkowińska. Jej pierwszą decyzją po konsultacji z panią w rejestracji było to że nas przyjmie, więc kazano nam czekać. Po ok godzinie czekania, pani z rejestracji nas zawołała i oznajmiła że jednak mają ...

Nie polecam tej Pani. Pani doktor minęła się z powołaniem. Dlaczego?
Mój półtora roczny syn miał perforacje błony bębenka, wysięk z ucha, więc udaliśmy się szybciutko do lekarza rodzinnego po skierowanie, udało się w miarę wcześnie, w poradni wszyscy wyrozumiale przepuścili nas w kolejce, abysmy zdążyli do laryngologa. Najbliższym laryngologiem, który przyjmował w tym czasie, była Pani Podkowińska. Jej pierwszą decyzją po konsultacji z panią w rejestracji było to że nas przyjmie, więc kazano nam czekać. Po ok godzinie czekania, pani z rejestracji nas zawołała i oznajmiła że jednak mają za dużo pacjentów i to mój lekarza rodzinny powinien zacząć leczenie, więc muszę sobie poradzić inaczej, spróbować w innej poradni laryngologicznej, albo wrócić do lekarza rodzinnego po antybiotyk (przypomne że moje dziecko, ma zaledwie 16 miesiecy i mial wysięk z ucha, prawdopodobnie po perforacji błony bębenkowej, skierowanie na cito). Nie wiem jakich badań wymagały te dwie osoby w poczekalni, być może zajęłyby Pani doktor czas, który miała przewidziany do końca dnia, i nie wiem czy zbadanie mojego dziecka trwałoby aż tak długo, że musiałaby siedziec po godzinach. Od znajomych osób leczących się prywatnie, słyszałam że bardzo miła pani. Więc może powinnam prywatnie się zapisać to zostałabym potraktowana po prostu po ludzku. Dla mnie porażka i znieczulica jakich mało, każą czekać z małym dzieckiem a i tak z kwitkiem odprawią. Dla tej Pani doktor lepiej będzie jeżeli nie okaże się że mogła w jakikolwiek sposób pomóc mojemu synowi, a tego nie zrobiła, mam nadzieję że ostatecznie antybiotyk przypisany przez lekarza rodzinnego będzie tym trafionym, a moje dziecko nie będzie miało problemów ze słuchem, których można byłoby uniknąć gdyby ta pani niby-doktor nas przyjęła.

Jest jednym z tych lekarzy, do których, mając wybór, drugi raz nie pójdziesz. Jest po prostu chamska.

Mega miła i urocza Pani Doktor, bardzo fajne podejście do pacjenta, rzetelnie wykonuje swój zawód. LEKARZ Z POWOŁANIA BEZ DWÓCH ZDAŃ!!

Jest świetna. Ktoś w końcy zajął się mną kompetentnie. Zauważyła rzeczy, których inni lekarze nie widzieli, obejrzała mnie dokładnie, trafione leczenie, po latach problem zniknął...czemu wcześniej nie trafiłam do niej...

KOSZMAR!!! NIEPSZYSTĘPNA , ZERO KULTURY, NIEMIŁA,NIEUPSZEJMA.

KOSZMAR!!! NIEPSZYSTĘPNA , ZERO KULTURY, NIEMIŁA,NIEUPSZEJMA.

Byłam z nia na konsultacji z nasza 3,5- letnia corka. Corka jest nieufna do lekarzy , ale Pania doktor polubila od razu. Lekarka tak ja "zaczarowala" ze corka od razu spelniala wszystkie jej polecenia. Dodatkowo wyszla z paroma nagrodami: lizakiem, balonikiem , spinkami, najklejkami, itpDiagnoza trafna, leczenie trafione. Polecam

Ja nie wiem po co dr.Podkowińska siedzi w tej przychodni,za darmo jej płacicie,przecież ona wcale nie pomaga ludziom,jest tak chamska,że na naukę kultury to powinna się udać do RZESZOWA obojętnie do jakiegokolwiek szpitala.Do dzieci to absolutnie nie ma cierpliwości.Przyjmować to ona powinna w lesie i to samą dzicz.Pomyliła się z powołaniem,naprawdę zajmuje nieodpowiednie miejsce pracy.

Świadomie nigdy nikomu nie polecę tego lekarza, a zwłaszcza jeżeli będzie chodziło o małe dziecko ( 3 i pół roku). Moim zdaniem jeżeli dziecko zaczyna płakać trzeba go uspokoić a nie krzyczeć na nie i uciszać słowami "zamknij się" -jak to zrobiła pani doktor do mojego dziecka... Zwracając jej uwagę, usłyszałam "jestem chora" co nie jest żadnym wytłumaczeniem jej zachowania. Moje dziecko zraziło się do lekarzy- tyle dobrego narobiła. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u doktor Podkowińskiej.

To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u doktor Podkowińskiej.

Pani doktor jest bardzo uprzejma, u mnie w rodzinie praktycznie wszyscy byli u Pani Doktor, od mojej 4 letniej kuzynki do mojego 86 letniego dziadzia, i do każdego Pani Doktor podeszła z pełnym proefesjonalizmem, także wszystkim bardzo polecam Panią Doktor Podkowińska