dr n. med. Grzegorz Gawryś

Endokrynolog

Polecam. To był pierwszy lekarz, który spojrzał na mnie całościowo. Połączył moje schorzenia i od lat jestem dobrze prowadzona. Raz zachciało mi się przetestować innego lekarza, bo bliżej, na NFZ, również z Wrocławia i chwalony przez wiele osób, ale ja się szybko przejechałam. Powróciłam do dawkowania dr Gawrysia i szybko wróciłam naprawiać szkody. Na szczęście wszystko jest ok. Fakt badania są drogie i czasem dzielę na kilka razy/miesięcy albo po prostu czekam aż uzbieram. Ale czy to lekarz ustala ceny???

Doskonały lekarz. Ogromna wiedza, podejście do pacjenta. Jedyny który rozpoznał moją dolegliwość i idealnie dobrał lek....wcześniej byłem u 11 endokrynologów...straciłem nadzieję. Dopiero Pan Doktor Gawryś " postawił mnie na nogi". Pozdrawiam serdecznie

Doskonały lekarz.
Ogromna wiedza, podejście do pacjenta.
Dopiero Pan Doktor Gawryś " postawił mnie na nogi".
Pozdrawiam serdecznie

Pan dr nie pomógł mi w niczym. Dla mnie strata czasu a jestem spoza Wrocławia i niemałych pieniędzy. Nie mogę polecić tego lekarza.Jestem zmuszona poszukać lepszego endokrynologa.

NIE JESTEM ZADOWOLONY, DO PROBLEMU PODCHODZI WYBIÓRCZO.NA CUKRZYCY NIE ZNA SIĘ WCALE.

Doskonaly lekarz. Zna sie, chce mu sie. Do tego sportowiec.

Doskonaly lekarz. Zna sie, chce mu sie. Do tego sportowiec.