dr n. med. Grzegorz Krychowiak

Neurolog

2,4
2,4

Nie polecam tego lekarza robi łaskę jakby siedział i przyjmował tam za karę . Zalecenie i sposob leczenia jaki mi proponował to jakaś pomyłka. Nigdy więcej nie skorzystam z wizytu u niego,strata czasu.

Nie polecam tego lekarza robi łaskę jakby
siedział i przyjmował tam za karę .
Zalecenie i sposob leczenia jaki mi proponował to jakaś pomyłka.
Nigdy więcej nie skorzystam z wizytu u niego,strata czasu.

Dziękuję bardzo p doktorowi za wszystko co dla mnie zrobił!! Dzięki temu moja przyszłość wygląda pozytywnie!! Cenię sobie kompetencje i sprawność działania p doktora! Polecam wszystkim!!

Ciekawi mnie, dlaczego moja opinia została usunięta? Panie doktorze, po wizycie u Pana i wydarcie praktycznie na sile od Pana skierowanie na rezonans magnetyczny, przedstawiam wynik rezonansu. Pacjent z pilnym skierowaniem na oddział chirurgiczny. Sugerował Pan, ze symuluje i ze jest głupia moda, ze każdego bolą plecy. Otóż drogi Panie, w moim przypadku to wypadniety dysk oraz pęknięty krąg. Nadal Pan sądzi, ze symuluje?

Zupełnie nie wiem skąd te negatywne opinie. Pan doktor poświęcił dużo casu na wywiad. Był rzeczowy, uprzejmy i wnikliwy. Zapisał mi leki adekwatne do mojego stanu i skuteczne. Mam duże zaufanie do tego lekarza i bardzo Go polecam.

Witam. Nie polecam tego lekarza. Szkoda czasu. Pracuję chyba za karę a nie z powołania. Poszedłem tam i się dowiedziałem nic. Tylko tyle że wg Doktora jest wszystko OK, mimo to że ja mówiłem że tak nie jest.

Lekarz niekompetentny niemiły dla pacjenta, gburowaty, opryskliwy twierdzi ze 'nie widać że boli'. Nie polecam!!!

Bardzo slaby niekompetentny lekarz ,zle podjeta diagnoza oraz narazil pacjenta na kupno niepotrzebnych drogich lekow.Po konsultacji u nastepnego lekarza,ktory kazal natychmiast odstawić zalecane leki , nie było ani zakrzepicy,ani zylakow, co stwierdził poprzedni lekarz.

od tego dr jaknajdalej!!postawil bledna diagnoze bez zleconych dalszych badan,bardzo cierpialam z bolami i dopiero po wyjezdzie do Warszawy zostalam porzadnie zbadana i stwierdzina zostala duza torbiel pod kolanem oraz zakrzepica rzyl a nie jak dr stwierdzil ze to rwa kulszowa!!wycierpialam sie bardzo,bylam zle leczona a do tego skierowana na cito na operacje przez lekarza z Warszawy!dr niemily,czuc bylo pospiech na wizycie i gdy zapytalam o cos jeszcze raz to uslyszalam:"a pani jest glucha"?jak mozna tak traktowac pacjenta ??i to na prywatnej wizycie!szczyt wszystkiego!odradzam tego lekarza!

Zgadzam się z przedmówcami. Niestety trafiłem na tego lekarza i jest to bezczelny cham, który do osoby, która naprawdę cierpi katusze i nie miała by mu po co ściemniać (i jeszcze mu zapłacić hahaha) mówi, „ że nie wygląda jakby ją bolało”. Najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałem, gbur i megaloman. Odradzam wizytę u tego człowieka, już lepiej pieniądze spuścić w klozecie.

Potwierdzam wszystkie poniższe negatywne komentarza. Stwierdził, że symuluję, a na próbę rozmowy obraził się. Leczenie zaczyna się chyba od wywiadu ?