dr Grzegorz Ledniowski

Urolog

Właściciel portalu: https://konsultacja-online.pl

Jestem lekarzem z kilkunastoletnim stażem pracy.

Posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie Urologii. Dowodem ...

Właściciel portalu: https://konsultacja-online.pl

Jestem lekarzem z kilkunastoletnim stażem pracy.

Posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie Urologii. Dowodem mojego uznania jest nadanie mi prestiżowego tytułu „Fellow of the European Board of Urology” (FEBU) uznawanego w krajach Unii Europejskiej. Tytuł nadany jest przez Europejską Radą Urologii (EBU - European Board of Urology), należącą do Europejskiej Unii Lekarzy Specjalistów (UEMS - Union Europeenne des Medecins Specialist...

Bardzo dokładny i sumienny lekarz. Potrafi wysłuchać, pomóc i zleci wszystkie potrzebne badania. Pomógł mi z moim problem i jestem mu bardzo wdzieczna. Polecam.

Doktor Ledniowski to wspanialy czlowiek. Uratowal życie mojej cioci, postawil dobra diagnoze i dzieki niemu ciocia jest po operacji, chemii a rokowania sa dobre. Polecam z czystym sumieniem.

Świetny lekarz, dobry fachowiec i konkretny człowiek. Wyleczyl mojego tatę z choroby. Zlecił wszystkie badania, przepisal leki i tata jak nowy człowiek. Polecam w 100%, wart każdej ceny.

Lekarz wart polecenia. Już kilka razy korzystałem z jego usług on line. Odpowiada szybko i konkretnie, daje gotowe rozwiązania, trafia z rozpoznaniami. Wysłał mi receptę na zalecane leki i po problemie. Dobra sprawa, nie chcesz wychodzić z domu, dostajesz receptę pocztą. Medycyna XXI wieku. Polecam, Tomasz

Rewelacyjny lekarz. Stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy. Pomog mi z problemem nawracajacych infekcji. Polecam

Wciąż poszukujesz "Urolog Kędzierzyn-Koźle"?

Piastowska 24 lok. 1
LABORATORIUM ANALITYCZNE
FILARSKIEGO 19
47-330 Zdzieszowice
Kędzierzyn-Koźle

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca IV Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrostymulacji i Angiologii
ulica Roosvelta 2
44-194 Knurów
SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów
Helimed Diagnostic Imaging Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa NZOZ HELIMED Centrum Urologii
ulica Cicha 5
47-224 Kędzierzyn-Koźle