lekarz Halina Mikulska-Gutowska

Dermatolog, Wenerolog

Super lekarz !!! Gorąco polecam. Po kilku latach walki z okropnie wygladającym czymś na nogach , prawie zwycięstwo . Jestem w trakcie leczenia(10 dni) i tak wyglądających nóg nie miałam od ładnych paru lat. Wcześniejsze leczenie sterydami i różnymi robionymi specyfikami nie dały efektu. Jestem szczęśliwa, że znalazłam takiego lekarza.

Leczenie wysypki/uczulenia u niemowlęcia (10m-cy). Rozpoznanie i diagnoza trafiona w 100% za pierwszym razem. Dostaliśmy próbki preparatów do pielęgnacji ciała. Zdecydowanie polecam!

Naprawdę godna polecenia lekarka. Przyjęła mnie na wizyte, chodź dziś właściwie nie pracuje. Od razu rozpoznała chorobę, wyjaśniła na czym polega. Dobrała leki i szczególowo opisała ich działanie, dawkowanie etc. POLECAM!

Bardzo sympatyczna pani doktor,kompetentna i miła.Tłumaczy wszystko dokładnie,poleca najlepsze preparaty z aptek,które może nie są tanie ale bardzo skuteczne.Polecam wizyty u pani Mikulskiej:)

Pani doktor to osoba z dużym doświadczeniem i nim podejmie decyzję, co do sposobu leczenia, zleca badania, wymaz ze zmian, na podstawie którego dobiera leki. Poświęca sporo czasu na jednego pacjenta, jest kompetentna i do tego kulturalna i miła, a wizyta kosztuje 50 zł Zdecydowanie polecam!!!

Zdecydowanie polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Częstochowa"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BETA-DENT"
Wodzickiego 10

ulica Orkana 82c

Krasińskiego 2
Katowice
al. Kościuszki 7 lok. 4
42-200 Częstochowa
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Wrzosowiak"
ulica Orkana 61/67A