lek. dent. Hanna Bochniak

Odradzam wszystkie żeby jakie robiłam w ciągu 6 miesięcy były zepsute asystentka pani doktor porażka nie polecam !!!

Jeżeli ktoś boi się dentysty tak jak ja, to właśnie to jest stomatolog dla niego!!! Bardzo miła, delikatna, że o profesjonalizmie nie wspomnę. Dwa razy miałem nagły przypadek w niedzielę i nie było żadnego problemu. Dużo dentystów zraziło mnie przez to zawaliłem pół szczęki i teraz właśnie u pani doktor mam zamiar ponaprawiać resztę :) Wiem co piszę bo 3h temu opuściłem fotel, tym razem po rwaniu.

Bardzo gorąco polecam Panią doktor, jest przede wszystkim przesympatyczna, bardzo delikatna, odpowiada na wszystkie pytania. Dodatkowym atutem jest bardzo przystępny cennik. Miałam ekstrakcję dwóch zębów i nic nie bolało:)

Leczyłam u Pani Hanny wiele zębów i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów jak i z podejścia do pacjenta. Nie ma problemu, żeby umówić się na wizytę, nawet jeśli ktoś ma bardzo napięty grafik - Pani dr dostosowuje się bez problemu. Jest bardzo uprzejma, wyjaśnia szczegółowo przebieg leczenia i odpowiada na każde pytanie. Wiem, że w razie konieczności z pewnością wrócę do niej.

PANI Hanna jest NAJLEPSZYM STOMATOLOGIEM, jak dla MNIE. Poświęca dużo czasu, aby POPRAWIĆ ZDROWIE ZĘBÓW SWOICH PACJENTÓW. Pani Bochniak jest miła, sympatyczna i uczciwa, ponieważ gdy miałam mieć poprawkę zęba zrobiła mi ZA DARMO. Pani Haniu mogę tylko powiedzieć DZIĘKUJĘ:)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bydgoszcz"?

Ortodontika
ul. 20 stycznia 1920 r 17/4