dr n. med. Henryk Koziołek

2,9
2,7

Trafiłam na izbę przyjęć z podejrzeniem zapalenia wyrostka, mimo silnego bólu brzucha, temperatury oraz złych wyników z krwi i moczu moje objawy nie były wystarczające na stwierdzenie zapalenia wyrostka więc przepisał mi antybiotyk na zapalenie dróg moczowych, nafaszerowana lekami przeciwbólowymi o 1 w nocy zostałam odesłana do domu... o 9 ból był na tyle silny że nie byłam w stanie się poruszać trafiłam na izbę przyjęć ( na szczeście do innego szpitala) i natychmiast poszłam pod nóż rozpoznanie ,, ostre ropowicze zapalenie wyrostka,, które dla tych lekarzy było wiadome już po wynikach które robiono mi w nocy.. oczywiście uległy silnemu pogorszeniu się przez te kilka godzin.. Myślę że nie chce sie panu już pracować w końcu była noc wszyscy śpiący.. ale to nie daje pozwolenia na narażenie życia ludzi ! Czy nie składacie czasami przysięgi Hipokratesa ? A gdzie sumienie ? Gdzie jakakolwiek wrażliwość na ból innego człowieka ?
W dodatku podejście lekceważące i chamskie teksty... wstyd.

Lekarz z powołania. Wzbudzający zaufanie i świetny chirurg. Tarczycę spokojnie można oddać w jego ręce. Do tego dba o swojego pacjenta w szpitalu. Bardzo ludzki człowiek.

Do tego dba o swojego pacjenta w szpitalu. Bardzo ludzki człowiek.

Bardzo dobry lekarz, fachowiec w swojej dziedzinie, zdecydowanie polecam. Może nie jest zbyt wylewny podczas konsultacji, ale oczywiście na każde zadane pytanie udziela odpowiedzi. Lekarz z powołania. Nie zauważyłam, żeby był zarozumiały.

Nie polecam, lekarz który traktuje ludzi bardzo przedmiotowo, mnie 2x potraktował chamsko, nie wyjaśniał choroby i jednoslownie odpowiadał na zadane mu pytania. Omijać wielkim łukiem!

Moim zdaniem praca lekarza specjalisty chirurgii ogólnej nie jest rutynowa, wymaga często błyskawicznych reakcji i trafnych decyzji.Dla mnie dr Koziolek pozostaje cierpliwym,pełnym pasji i wyobraźni lekarzem.Pod jego opieką każdy chory poczuje się bezpiecznie.Bez zadnego problemu wyjasni przyczyne choroby i jej dalsze leczenie.Polecam

niepolecam jest niepoprawny bardzo lubi naciagac pacjentuw

niepolecam jest niepoprawny bardzo lubi naciagac pacjentuw

Specyficzny i zapadajacy w pamiec czlowiek. Bardzo dobry lekarz.

Specyficzny i zapadajacy w pamiec czlowiek. Bardzo dobry lekarz.

byłem operowany przez Pana doktora , bez problemów . Zdecydowanie bdb.fachowiec polecam!

byłem operowany przez Pana doktora , bez problemów .
Zdecydowanie bdb.fachowiec polecam!

Nie polecam....dużo gada...i to właściwie wszystko na jego temat.

Nie polecam....dużo gada...i to właściwie wszystko na jego temat.

nie polecam tego lekarza bardzo zarozumiały

nie polecam tego lekarza bardzo zarozumiały