Chirurg Ogólny Chorzów

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów

Bardzo dobry, empatyczny Człowiek, Wybitny Specjalista Chirurg Onkolog. Jestem po operacji nowotworu złośliwego tarczycy 10.09.2019r. Myślę, że nigdy nie zdołam się odwdzięczyć Panu Doktorowi Grzegorzowi Kowalskiemu, za uratowanie mi życia. Nie ma takich słów, aby wyrazić moją wdzięczność. Bardzo dziękuję za szybką trafną diagnozę, profesjonalnie wykonaną operację i życzliwe podejście do pacjenta. Pan Doktor Grzegorz Kowalski to zdecydowanie Najlepszy Chirurg jakiego znam. Dozgonnie wdzięczna pacjentka Małgosia W.
Opinia dodana przez: Małgorzata W.

lek. med. Przemysław Król

Chirurg ogólny, USG

iMED Gabinety Lekarskie
Chorzów ul. Józefa Ryszki 72
41-500 Chorzów

Piszę te słowa jako mąż Wspaniałej Kobiety mojej Żony ,na której drodze życia stanął RAK.
Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba, ale to samo Niebo dało nam poznać bardzo dobrego człowieka Pana Przemysława Króla. Pan doktor, jak mało który lekarz łączy w sobie profesjonalizm na najwyższym poziomie z autentycznym ludzkim i serdecznym podejściem do chorej osoby. Pan Przemysław w szczery i otwarty sposób wczuwa się w sytuację ...
Opinia dodana przez: Józef

lekarz Żywisław Mendel

Chorzów

Rok temu miałam czyraka na pośladku, Pan doktor użył znieczulenie miejscowe tak samo działające jak lód w sprayu - czyli znieczulenia nie było. Rozumiem, że tak może się wykonywać. Jednak trzymały mnie 4 pielęgniarki kiedy Pan doktor ciął mój pośladek. Krzyczałam, płakał z bólu. Po całym zabiegu spytał czy u ginekologa tez płacze i krzyczę. Podczas wykonywania zabiegu miałam jeszcze nieskończone 20 lat, po zabiegu nie umiałam chodzić, po kilku ...
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Zygfryd Garłowski

Chirurg ogólny, Urolog

NZOZ Szpital "Śląskie Centrum Urologii"
Strzelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Polecam...do Urovity wybrałem się prywatnie...wchodząc do gabinetu przywitał Mnie dr. GARŁOWSKI z uśmiechem na twarzy...zapytał co Mnie sprowadza...jak przebiegały objawy...z determinacją przeszedł do badań również poza zakresem urologii...fachowym okiem spojrzał na mój problem...Z gabinetu wyszedłem po 40 min zadowolony i pod wielkim wrażeniem tego z jakim podejściem do pacjenta podchodzi doktor i jak ważna dla niego jest zagadka mych objawów...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Janusz Korlacki

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

moim zdaniem dobry fachowiec sa gorsi na tym oddziale a on operował po swoim poprzedniku ktory spi... robote mamuska wyszła z szpitalai czuje sie dobrze polecam !!!! Ajak nie którzy pisza ze nie ma czasu na pogawetki z rodzina lub pacjetami to chyba zrozumiałe ja tez w pracy nie rozmawiam tylko pracuje on jest od ratowania zycia a nie do klachów przy kawie . POZDRAWIAM PANA DOKTORA
Opinia dodana przez: zokel SYN od pani BIENIEK

dr n. med. Andrzej Kozłowski

gen. Dąbrowskiego 13
40-500 Chorzów

Witam . Pan doktor chir. Andrzej Kozłowski to najlepszy lekarz jakiego poznałem. Trafiłem do Pana doktora z przepukliną . Sposób przeprowadzenia operacji i podejścia do pacjenta wzorowy . Dziękuję
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Anna Rozwadowska-Wróblińska

Chirurg ogólny, Traumatolog

ulica Drzymały 12/1
41-500 Chorzów

Lekarka z klasą, która godnie traktuje ludzi. Bardzo pomogła mi w mojej chorobie. Po wielu miesiącach wędrówki od lekarza do lekarza, to USG ręki wyjaśniło przyczynę bólów. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Henryk Koziołek

Drzymały 12 lok. 1
Chorzów

Lekarz z powołania. Wzbudzający zaufanie i świetny chirurg. Tarczycę spokojnie można oddać w jego ręce.
Do tego dba o swojego pacjenta w szpitalu. Bardzo ludzki człowiek.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Mariusz Maj

Chirurg ogólny, USG

Drzymały 12 lok. 1
Chorzów

Bardzo miły sympatyczny lekarz. Znający się na swojej pracy. Widać prawdziwy specjalista. Godny polecenia
Opinia dodana przez: Olek

lekarz Andrzej Lekstan

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Konsultacja chirurgiczna nie kosztuje dużo, bo zaledwie 150 zł, a przedstawia kompleksowy obraz sytuacji pacjenta. Człowiek po wyjściu z gabinetu doskonale wie, na czym stoi i jakie ma możliwości leczenia. A to jednak sporo daje.
Opinia dodana przez: Bartłomiej

Chirurdzy ogólni w Chorzowie