lekarz Michał Glogasa

Wspaniały lekarz. Profesjonalista. Konkretny. Najwyższa kultura osobista!!!!! Uprzejmość i zainteresowanie pacjentem. Dawno kogoś takiego nie widziałam !!! Brawo Panie doktorze. Tak trzymać.

Cudowny człowiek,z wysoką empatią...po prostu lekarz jakich mało...Dziękuje z całego serca za opiekę i doskonałość w swoim fachu.

Według mnie bardzo uprzejmy oraz wykształcony lekarz. Podejście do pacjenta wzorowe a nabytą wiedzę potrafi w odpowiedni sposób przekazać pacjentowi i wytłumaczyć na spokojnie z czym będzie musiał się uporać. Niestety ma zbyt wielu pacjentów i czas oczekiwania na swoją kolejkę jest spory (chociaż nie zawsze), ale na pewno warto !

Polecam. Lekarz wnikliwie wytłumaczył mi na czym polega problem zdrowotny i jak będzie przebiegało leczenie. Myślę, że to chirurg godny polecenia, a wiadomo jak dzisiaj funkcjonuje służba zdrowia

dobry fachowiec krótko zwięzle itreściwie zrobił na mnie wrażenie bardzo pozytywne,wie jak przekazać co robi i będzie robił przy dalszych wizytach wydaje się bardzo skromnym a zarazem o dużej wiedzy lekarzem. polecam

dobry fachowiec krótko zwięzle itreściwie zrobił na mnie wrażenie

krótko i zwiężle....bez komentarza. To wszystko co mogę powiedzieć. Magda

krótko i zwiężle....bez komentarza. To wszystko co mogę powiedzieć. Magda

Najważniejsze jest to, że mi pomógł.

Najważniejsze jest to, że mi pomógł.