lekarz Ida Walaszek

Laryngolog

Bardzo dobry specjalista z prawdziwym "ludzkim " podejściem do pacjęta. Leczy całą moją rodzinę i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Polecam z czystym sumieniem . Obyśmy mieli więcej takich lekarzy. Pani doktor , dziękuje za to , jaka Pani jest jako lekarz i jako człowiek. Koledzy po fachu powinni brać z Pani przykład.

W poważniejszych sprawach zawsze zgłaszam się do Pani Doktor i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Gorąco polecam.

Pani doktor od lata pomaga całej mojej rodzinie w problemach zdrowotnych.Zaczęło się przed laty chodziłam od laryngologa do laryngologa .Wreszcie trafiłam do Niej.Pomogła natychmiast i pomaga do dzisiaj choć rzadziej dzięki pomocy Pani Doktor choruję.Zawsze polecam i poleciła bym Tak dobrego lekarza.

niestety mialam Pania ta z polecenia. leczylam sie na zatoki, gardlo a pani doktor przepisala mi tabletki na migrene, zadzwonilam i sie dpoytuje ze nic nie pomaga, zaprasza na nastepna wizyte. nie skorzystam nigdy

Przez dwa lata leczyłam dziecko w związku z ciągłymi zapaleniami gardła u wielu specjalistów w obrębie woj. śląskiego, aż w końcu trafiłam do dr Walaszek, która, jak się okazało, mieszka blisko nas. Mogę stwierdzić, iż Pani dr ma aktualną wiedzę medyczną lepszą niż wszyscy lekarze razem wzięci, u których byłam. Polecam

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Dąbrowa Górnicza"?

ELVITA NZOZ Centrum Medyczne "Trójka"
ul. Promienna 51
43-603 Jaworzno
ulica 3 Maja 33
41-300 Dąbrowa Górnicza
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polmed s.c.
Żwirki i Wigury 33
42-470 Siewierz
Samodzielny Ośrodek Rehabilitacyjno-Oświatowy dla Dzieci Niepełnosprawnych Centrum Rozwoju Dziecka
Ułańska 5a
40-887 Katowice