lekarz Irena Borys

2,1
1,5
1,3
1,3

Ta kobieta na pewno pozjadała wszystkie rozumy tego świata ! Bezczelna, gburowata i chamska to pierwsze słowa które mi się nasuwają na myśl . Jeśli ktoś chociaż przez chwile chciałby się poczuć całkiem zdrowiutki i dowiedzieć się że jego choroba to pikuś , oraz lubi być sponiewierany to gorąco polecam ! Pani DOKTOR skutecznie wmówi że nic was nie boli i macie się za robotę wziąć a nie myśleć o rencie bo ona na was nie będzie pracować .

Słyszałam o Pani doktor dużo złych opinii - i niestety muszę je potwierdzić. Bagatelizuje to co przedstawia jej pacjent, stawiając diagnozę choroby w kierunku której nie ma specjalizacji. Kieruje się wyglądem człowieka i na jego podstawie określa choroby (co mnie bardzo zdziwiło) - a wiadomo, że "książki" nie ocenia się po wyglądzie. Ogólnie jeżeli chodzi o podejście do pacjenta i sposób rozmowy z nim to w mojej ocenie jest na niskim poziomie. Kompetencje trudno mi ocenić, gdyż byłam u Pani doktor tylko 2 razy. Drugi raz był moim ostatnim u tego lekarza.

Dla mnie masakra....Humorzasta do bólu. Mam wrażenie że pacjenci jej przeszkadzają. Szczerze odradzam.

Zdecydowanie nie ! siedzi w swoim gabinecie i najlepiej jak nikt jej nie będzie zawracal głowy chorobami bo będzie musiała popracować trochę. .. gburowata i bezczelna. Niech najpierw sama się wyleczy aby móc leczyć innych...

W całym moim życiu nie miałem do czynienia z tak niemiłym specjalistą. Otrzymuję pytanie i nie mogę w pełni na nie odpowiedzieć, bo jest mi ciągle przerywane. Pytania dotyczące mojego stanu zdrowia były zadawane chaotycznie, nie wiedziałem czego ode mnie ta kobieta w ogóle chce, ...

W całym moim życiu nie miałem do czynienia z tak niemiłym specjalistą.

Otrzymuję pytanie i nie mogę w pełni na nie odpowiedzieć, bo jest mi ciągle przerywane. Pytania dotyczące mojego stanu zdrowia były zadawane chaotycznie, nie wiedziałem czego ode mnie ta kobieta w ogóle chce, a gdy powiedziałem, że może opowiem od początku to otrzymałem odpowiedź "niech się Pan nie wymądrza". Jestem bardzo zawiedziony i niezadowolony.
Ogólnie: jestem osobą zdrową (miałem jeden udar niedokrwienny kilka lat temu - nie znaleziono przyczyny), jestem weganinem i nie choruję od kilku lat (nawet na grypę), uprawiam sport i dużo się ruszam. Chciałem dać się przebadać, ponieważ jestem nauczycielem i zauważyłem ostatnio u siebie utratę danych - problemy z pamięcią świeżą. Dowiedziałem się, że moje PROBLEMY Z PAMIĘCIĄ wynikają z MOJEJ DIETY WEGAŃSKIEJ. Kobieta ta (bo na tytuł doktora nie zasługuje w moich oczach) powiedziała mi też, że UMRĘ SZYBCIEJ, BO NIE JEM MIĘSA - trafiłem naprawdę na ciekawego specjalistę. To nic, że badania światowe na temat diety mówią coś innego, ale kto by się kłócił?
Mówiąc o bólach głowy, owa Pani przerywa mi (znowu) i twierdzi, że to niemożliwe, że czuję taki ból, bo musiałby być inny. No to robi ze mną wywiad czy wciska mi dziecko w brzuch, bo nie wiem - czułem się jak kretyn, który nie jest w stanie określić tego, co dzieje się z jego ciałem. Pani ta traktowała mnie bardzo z góry, pod koniec wizyty zapytała mnie, czym się zajmuję w życiu, skoro pamięć jest mi tak potrzebna i zmieniła stosunek do mnie, gdy powiedziałem, że jestem nauczycielem.
Chciałem donieść jakieś zaległe wyniki sprzed kilku lat (bo nie było żadnej kopii) i nie mogłem doprosić się o padanie mi terminu, do kiedy Pani Irena jest w przychodni (chciałem to zrobić od ręki).
Negowała mój udar sprzed kilku lat, skoro leżałem w szpitalu przez tydzień i lekarze mi mówili, że mam udar, a ta Pani uważa, że nie miałem, bo to nie jest możliwe - no to zbaraniałem. Nie wiem jakie są jej KOMPETENCJE, nie mogę ich ocenić, dlatego pozostawiam je w pozycji NEUTRALNEJ, ale ODRADZAM pójście do tego specjalisty - jeśli ktoś naprawdę jest chory to straci wszelką nadzieję, jak u Dantego w "Boskiej komedii".
Szanuję ludzi, jestem osoba spokojną i opanowaną, w szkole jestem jednym z najcierpliwszych nauczycieli, ale ona literalnie wyprowadziła mnie z równowagi.

Trafienie na tego typu specjalistę jest naprawdę ciekawym doświadczeniem, polecam, jeśli chcą się Państwo poczuć jak gówno, bo to jest jakieś doświadczenie.
Anulowałem od razu kolejne wizyty i znalazłem innego specjalistę (polecanego i dobrego), mam termin i jest luz.

NIE CHCĘ BY KTOŚ NIE CZUŁ SYMPATII DO TEJ PANI - JESTEM NEUTRALNY W TYM, CO NAPISAŁEM, ONA JEST LEKARZEM I POWINNA WIEDZIEĆ JAKI MA MIEĆ STOSUNEK DO PACJENTA - NIE MOŻNA LUDZI TRAKTOWAĆ JAK SIĘ CHCE.

Rozumiem - poniedziałek - każdy ma prawo być nerwowy, ale humory domowe zostawiamy w domu - w pracy nie ma miejsca na tego typu zachowania.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Gdynia"?

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25