lekarz Irena Kapuściak

Pani Doktor jest niezwykle delikatna, co przy dziecku jest szczegolnie wazne. ton glosu spokojny i opanowany rowniez dobrze wplywa na maluszka. kazda wizyta odbywa sie bez pospiechu. Pani Doktor jasno opisuje sytuacje i wyjasnia przebieg leczenia. cierpliwie i szczegolowo odpowiada na kazde pytanie. przepisanie antybiotyku to ostatecznosc, co dla mnie jest kolejnym plusem. szczerze polecam!

ja jestem zadowlona lecze u niej 3 dzieci

ja jestem zadowlona lecze u niej 3 dzieci

Mój syn ma 8 lat i jak się okazało od urodzenia był źle leczony przez p.Kapuściak (złe rozpoznanie choroby). Z tego tytułu nabył wiele innych dolegliwości, co wynikało z braku leczenia. Obecny lekarz był (delikatnie mówiąc) zdziwiony, iż pani doktor nie zleciła badań, ani nie podjęła leczenia na chorobę, która została wykryta podczas zrobionego przeze mnie prywatnie badania. Mając rozpoznaną chorobę wmówiła mi, że jest to łagodna odmiana tej choroby i nie wymaga leczenia, a ja niestety jej zaufałam. Teraz moje dziecko ponosi konsekwencje. Mam również wiele innych zastrzeżeń. Zdecydowanie żałuję każdej wizyty u tej pani, bo teraz nie można już nadrobić braku leczenia a skutki są nieodwracalne.

Bardzo dobry lekarz, czasami może mało kontaktowy, być może jest to wynikiem zmęczenia z powodu dużej ilości pacjentów, nie obciąża dziecka zbędnymi lekami, naprawdę polecam