Pediatra Częstochowa

lekarz Grzegorz Zieliński

Pediatra, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce.
Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora.
Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: KASIA

Piastwoska
Częstochowa

Jest wspaniała. Mojego synka tylko Ona wyprowadziła na prostą a lekarzy, którzy próbowali bezliku. Tylko Pani doktor dziękujemy
Opinia dodana przez: Monika

Lipowa 51
42-200 Częstochowa

Chodzę do pani dr.Wróbel od dziecka ,jest uprzejma i bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi , doprowadza chorobę do końca i ma dobre , wręcz znakomite metody leczenia . Przepisuje niedrogie lekarstwa i skuteczne ! POLECAM ! I Pozdrawiam ! ( Mam 12 lat , i p.Ewa naprawde bardzo dobrze mnie zawsze leczyła !

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Pozytywna ,polecam kompetentny lekarz z duźym dowiadczeniem zawodowym i super podejsciem do dziecka.Bylam kilka razy i jestem zadowolona.
Opinia dodana przez: Majka

Przychodnia Rodzinna EURO-MED
3 Maja 16
42-200 Częstochowa

Jestem ogromnie wdzięczna Pani Doktor za wizytę lekarską u mojej mamy. Cudowny lekarz z ogromną wiedzą medyczną,przyjazny pacjentowi ,co rzadko się zdarza.Potrafi z dużą cierpliwością poświęcić swój cenny czas pacjentowi. Bardzo dziękuję Pani Doktor
Opinia dodana przez: stenia

ulica Wielkoborska 154/156
42-280 Częstochowa

Poznałam Panią doktor podczas pobytu w szpitalu z wówczas 6 tygodniowym synkiem. Mały miał zapalenie płuc. Doktor Bartosik- Sladkowska podczas pełnienia dyżuru bardzo czesto do nas zagladala, podobnie jak do innych pacjentów. Zawsze była sympatyczna, uśmiechnięta i przyjmowała sie maluchami. Na każde pytanie odpowiadała mi wyczerpująco i nigdy nie poczułam od nie olewki. Nawet pielęgniarki gonila kiedy nie chciały wziąć dziecko na czyszczenie noska. Bardzo pozytywna osoba a lekarka świetna. ...
Opinia dodana przez: Olka

ulica 1-go Maja 21
42-200 Częstochowa

super lekarz i fachowiec, chodzę z córką od dwóch lat i gorąco polecam nie ma lepszego w Częstochowie i okolicach

ul. Rudnicka 4
42-200 Częstochowa

Świetna pani doktor ma takie podejście do dzieci, ze moje 2 letnie dziecko nigdy nie płacze...leczy z głową i nie daje antybiotyków jeśli go nie trzeba!
Opinia dodana przez: monika

Częstochowa

Byłam zachwycona podejściem do mojego dziecka, mała nawet nie zapłakała. Lekarz rzeczowy, empatyczny i co najważniejsze skuteczny.

dr Bożena Gawinowska

Wizyty domowe, Pediatra

M.Skłodowskiej-Curie 13/23A/21
42-200 Częstochowa

wspanialy pediatra i czlowiek.bardzo duzo czasu poswieca na badanie,jest przemila trafia do dzieci.

Pediatrzy w Częstochowie