lekarz Ewa Grochowina

Pediatra

3,9
3,9

Nie polecam tej Pani doktor.Pochodzę z Częstochowy a mieszkam kilkanaście kilometrów za Nią.Będąc u rodziców w Częstochowie Moje 5-cio miesięczne dziecko dostało wysokiej gorączki.W czasie wizyty Pani doktor przekonała Nas,że to najprawdopodobniej ząbkowanie,owszem zbadała małą (powierzchownie) i zapewniła,że to jest gorączka 3-dniowa po której wystąpi wysypka.Trzy dni mineły a gorączka nie ustępowała(byliśmy cały czas pod kontaktem telefonicznym z Panią doktor),mała coraz mniej jadła,była słaba.Zdecydowaliśmy się pojechać do szpitala,a tam lekarz po zbadaniu jej zauważył zaczerwienione okolice intymne(gdzie na wizycie prywatnej nawet Pani doktor nie zagladała)okazało się,że dziecko ma infekcję układu moczowego i spuchnięte nerki a NIE CHODZI O ZĄBKOWANIE!!!!W szpitalu również dowiedzieliśmy się,że lek który Pani doktor przepisała jest po 1-wszym roku życia!!!!I tak przez zła djagnozę i zapewnianie ze to nic takiego spędziliśmy 2 tygodnie w szpitalu.Tak więc NIE POLECAM,wizyta 80zł!!!

Pani doktor Grochowina jest dobrym lekarzem godnym polecenia. Zawsze znajduje czas czy to wczesny ranek czy późny wieczór, kiedy tylko coś sie dzieje przyjezdża do domu. Kiedy umawia się na kontakt telefoniczny zawsze odbiera. Widac że jest zainteresowana stanem mojego dziecka. I przede wszystkim pamięta co i jak.

Pani doktor nie tylko trafnie diagnozuje ale potrafi i wysłuchać i wytłumaczyć . Więc bez najmniejszego oporu polecam bardzo serdecznie :)

Bardzo uprzejma, a przede wszystkim kompetentna Pani Doktor. Dziecko męczyło się z kaszlem od ponad 2 miesięcy, w tym czasie trzykrotnie byliśmy u innego lekarza w przychodni i mała dostawała co rusz inne syropki przeciwkaszlowe, a kaszel ciągle się nasilał. W końcu pojawiła się tez wysoka gorączka. Zdecydowaliśmy się na prywatną wizytę u Pani Doktor, mała dostała odpowiedni antybiotyk i leki odczulające, bo okazało się, ze taki stan zdrowia,to po części wina alergii.Po tygodniu po chorobie,a przede wszystkim po męczącym kaszlu nie było śladu. Bardzo polecam Panią Doktor Grochowinę!

Bardzo mi pomogła, jak nikt inny. Od lat chorowałam na gardło, kiedyś nawet na zapalenie płuc, nikt nie potrafił mi pomóc. Pani doktor Grochowina zleciła mi zrobienie wymazu z gardła, potem odpowiednie leki i zaczęłam zdrowieć. Kiedyś chorowałam już nawet co tydzień, co dwa, a teraz co 3-5 miesięcy. Czuję się coraz lepiej. Okazało się, że to po części wina alergii, a po części wina długotrwałym leczeniem antybiotykowym (przez innego lekarza). Jestem bardzo wdzięczna pani doktor. Jeżeli pani to teraz czyta to serdecznie pozdrawiam

najlepszy pediatra. leczyła mnie od moich narodzin, szkołę i zawsze trafnie. Zawsze pod telefonem. niezwykle miła jak na prawdziwego pediatrę przystało. polecam

Pani dr prowadzi moje ośmiomiesięczne dziecko od urodzenia do tej pory byłam zadowolona, przyjechała na wizytę prywatną wszystko było ok ale kazała do siebie dzwonić o określonej godzinie żeby informować ją czy jakieś zmiany nastąpiły to niestety nie odbiera telefonu, beznadziejna bo jak się z kimś umawia to powinna dotrzymać słowa dopóki dziecku nie będzie dobrze, zawiodła nas bardzo zdecydowanie nie polecamy tej Pani doktor, my również przepisujemy dziecko do innego lekarza.

Pomimo że problem zrodził się w południe w niedzielę, pani dr miała czas i chęci nas przyjąć z rocznym dzieckiem. Diagnoza trafna. Dr prosiła o telefony informujące o stanie zdrowia - zawsze odbierała je. Polecam

Pani dr. bardzo trafnie diagnozuje choroby dwóch moich synów. Starszemu w wyniku uczulenia ścisnęło krtań. Przepisane zastrzyki na bazie sterydów, rodzące naszą obawę, okazały się trafnym rozwiązaniem. Każdego wieczoru kazała do siebie dzwonić i zdawać relacje o stanie zdrowia. W razie potrzeby znajduje czas na prywatne wizyty nawet w weekendy.

Niestety nie polecam tej Pani. Wpedziła mojego 4 miesiecznego synka w bardzo poważne zapalenie płuc. Dała syropek i kazała czekać 3 dni mówiąc ze kaszel sie nasili ale to normalne. Po 3 dniach nie mozna sie do Sz.P. dodzwonić. KOlejnego dnia rano okazało sie ze tylko szpital może pomóc. Nie wpomne już ze kilka razy w ciagu 1 wizyty trzeba bylo przypominac ze mały jest skazowcem. Czasem wskazywalo to na jej bezmyslność. Rozmawiamy o skazie białkowej a gdy pod koniec wizyty pytam jakie mleko moge zacząc stosowac bo chce wrócic ...

Nie wpomne już ze kilka razy w ciagu 1 wizyty trzeba bylo przypominac ze mały jest skazowcem. Czasem wskazywalo to na jej bezmyslność. Rozmawiamy o skazie białkowej a gdy pod koniec wizyty pytam jakie mleko moge zacząc stosowac bo chce wrócic do pracy pani Dr poleca zwykłe mleko modyfikowane. Dobrze ze mam zwyczaj czytac co jest napisane na opakowaniach bo podalabym to mleko.