lekarz Ewa Grochowina

Bardzo mi pomogła, jak nikt inny. Od lat chorowałam na gardło, kiedyś nawet na zapalenie płuc, nikt nie potrafił mi pomóc. Pani doktor Grochowina zleciła mi zrobienie wymazu z gardła, potem odpowiednie leki i zaczęłam zdrowieć. Kiedyś chorowałam już nawet co tydzień, co dwa, a teraz co 3-5 miesięcy. Czuję się coraz lepiej. Okazało się, że to po części wina alergii, a po części wina długotrwałym leczeniem antybiotykowym (przez innego lekarza). Jestem bardzo wdzięczna pani doktor. Jeżeli pani to teraz czyta to serdecznie pozdrawiam

Leczy od urodzenia 2 moje córki- 14 i 7 lat, kompetentna pod każdym względem.

Leczy od urodzenia 2 moje córki- 14 i 7 lat, kompetentna pod każdym względem.

Pani doktor pomogła mojemu synowi jak miał dwustronne zapalenie płuc i dziecko miało 8 miesięcy i obyło się bez szpitala a teraz

dość szybko pożegnałam się z zapaleniem oskrzeli,antybiotyki dobrze dobrane.Polecam!

Pani dr. bardzo trafnie diagnozuje choroby dwóch moich synów. Starszemu w wyniku uczulenia ścisnęło krtań. Przepisane zastrzyki na bazie sterydów, rodzące naszą obawę, okazały się trafnym rozwiązaniem. Każdego wieczoru kazała do siebie dzwonić i zdawać relacje o stanie zdrowia. W razie potrzeby znajduje czas na prywatne wizyty nawet w weekendy.

Niestety nie polecam tej Pani. Wpedziła mojego 4 miesiecznego synka w bardzo poważne zapalenie płuc. Dała syropek i kazała czekać 3 dni mówiąc ze kaszel sie nasili ale to normalne. Po 3 dniach nie mozna sie do Sz.P. dodzwonić. KOlejnego dnia rano okazało sie ze tylko szpital może pomóc. Nie wpomne już ze kilka razy w ciagu 1 wizyty trzeba bylo przypominac ze mały jest skazowcem. Czasem wskazywalo to na jej bezmyslność. Rozmawiamy o skazie białkowej a gdy pod koniec wizyty pytam jakie mleko moge zacząc stosowac bo chce wrócic ...

Nie wpomne już ze kilka razy w ciagu 1 wizyty trzeba bylo przypominac ze mały jest skazowcem. Czasem wskazywalo to na jej bezmyslność. Rozmawiamy o skazie białkowej a gdy pod koniec wizyty pytam jakie mleko moge zacząc stosowac bo chce wrócic do pracy pani Dr poleca zwykłe mleko modyfikowane. Dobrze ze mam zwyczaj czytac co jest napisane na opakowaniach bo podalabym to mleko.

Polecam serdecznie. Prowadzi moich dwoje dzieci i jeszcze niezdażyło mi się żeby pomyliła się w diagnozie. Naprwdę polecam.

zdecydowanie odradzam pani doktor stwierdziła że stan dziecka jest poważny dała wizytówkę i zaleciła obserwację dziecka obiecała pomoc w razie potrzeby i wizytę domową NIE ODBIERAŁA OD NAS TELEFONU ODMÓWIŁA WIZYTY STWIERDZIŁA ŻE PO JEDNYM DNIU NIE JEST W STANIE STWIERDZIĆ CZY STAN DZIECKA SIĘ NIE POGORSZYŁ ZAWSZE MIELIŚMY DOBRE ZDANIE TERAZ ZDECYDOWANIE ODRADZAMY!!!!!!!!!!