lekarz Katarzyna Jafra

Z całego serca mogę polecić Panią Doktor. Maksymalnie zaangażowana od pierwszego spotkania. Gruntowanie przeprowadzony wywiad lekarski, analiza dokumentacji medycznej oraz badanie fizykalne. Córka od ponad roku nie otrzymała właściwej diagnozy, a dzięki współpracy z Panią lek. Katarzyną Jafrą uzyskaliśmy ją w ciągu niecałego miesiąca. Dzięki temu efektywne leczenie mogło wreszcie ruszyć. Fantastyczny kontakt, ciepłe przyjęcie, wnikliwe i specjalistyczne podejście do małego pacjenta i jego opiekunów. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że na naszej drodze spotkaliśmy lekarza z prawdziwego zdarzenia. Z pewnością skorzystamy jeszcze z usług Pani Doktor :) Dziękujemy!

Pani dr i tyle Moze miec 100 specjalizacji i byc moze jest dobrym teoretykiem ,ale praktyka leży Nie polecam ,nigdy nie uzyskałam u niej pomocy chociaż probowałam

Nie jestem zachwycona leczeniem pani dr raczej nie polecam bo to strata czasu i zdrowia Leczenie nie jest konkretne i na zasadzie jak się uda Zachęcona opiniami chciałam zaufac wiedzy medycznej pani doktor ,ale chyba nie tendy droga do odzyskania zdrowia .Grzeczna,ale niekonkretna i nieskuteczna w leczeniu

Ktos Wam placi za te opinie Bo odnoszę takie wrażenie Zetknęłam si€ z panią dr Jafrą w przychodni w Rzerzęczycach Najpierw kiedy jeszcze nie miała własnego dziecka I wtedy to tak jak bym miała doczynienia z kamieniem Robiła co musiała i to z wielką łaską O leczeniu nie było mowy Drugi raz miałysmy kontakt kiedy juz sama była mamąi wtedy kamień przemówił NAWET był usmiech ale konkretnego leczenie jak nie było tak nie było Skorzystałam z pomocy dr Mileszczuk trochę lepsza KW

Panią doktor poznałam w przychodni w Kłomnicach ,kiedy udałam się na wizytę ze swoim synkiem,miła ,sympatyczna i bardzo opanowana,nie mam żadnych zastrzeżeń .

Witam! Jestem mamą 9 letniej niepełnosprawnej Zuzy, miałyśmy przyjemność spotkać Panią doktór przy okazji wielokrotnych pobytów w Szpitalu na Parkitce. Bardzo sympatyczna , konkretna, jest bardzo dobrym lekarzem i równie przyjemnym człowiekiem. Pozdrawiam

Zdecydowanie TAK. Lekarz z powołania, aż przyjemnie się u niej leczyć, zawsze miła i uprzejma.

Bardzo nam pomogła, lekarz z powołania.

Bardzo nam pomogła, lekarz z powołania.