lekarz Waldemar Drapała

Alergolog, Pediatra

3,7
3,9
3,3

Jestem mamą trójki dzieci, wszystkie leczę u pana doktora Drapały. W każdym przypadku lekarz stawia trafne diagnozy i dobiera dobre lekarstwa. Przy zapaleniu płuc korzystaliśmy z wizyt domowych, obyło się bez szpitala. Możemy polegać na dr Drapale w każdej sytuacji.

Jestem mamą trójki dzieci, wszystkie leczę u pana doktora Drapały.
W każdym przypadku lekarz stawia trafne diagnozy i dobiera dobre lekarstwa.
Przy zapaleniu płuc korzystaliśmy z wizyt domowych, obyło się bez szpitala.
Możemy polegać na dr Drapale w każdej sytuacji.

Najgorszy pediatra z jakim mialam do czynienia. Nastawion na kasę i robienie pacjentom wody z mózgu. Źle zdiagnozować wysypka kaszle u 1.5 dziecka. Zalecał sterydy i naxieranie ciała szampanem przeciwlupiezowym. Po wizycie u dermatologa włosy stanęły mi dęba. Dowiedziałam się, że mogłam zrobić dziecku krzywdę łącząc je metodami doktora Drapały. Do tego przepisuje bardzo drogie leki i stwarza wokół siebie otoczka lekarza postępowego. Nigdy więcej tego Pana!!!

Pana Doktora poleciła mi przyjaciółka - młoda mama. Maluszek PO wyjściu ze szpitala miał żółtaczkę i okropne potówki. Po zastosowaniu kosmetyków zaleconych przez doktora zniknęły po jednym dniu. Zalecenia co do żółtaczki nie spowodowały mojej paniki, doktor wszystko spokojnie i kilkakrotnie wytłumaczył spędzając na wizycie sporo czasu. Po wizycie postanowiłam wejść z ciekawości na ranking, i ku mojemu zdziwieniu komentarze co do dr Drapały są krytyczne. Domyślam się że mamy, które posądzają doktora o układ z firmami farmaceutycznymi chciałyby leczyć dzieci sposobami babcinymi lub tanimi polskimi lekami. Ja cenię sobie nowoczesne metody, nawet za nieco wyższą cenę leku czy kosmetyku, na pewno w razie potrzeby poproszę doktora na wizytę po raz kolejny. Zrobił na mnie wrażenie superdoświadczonego, a jednocześnie supernowoczesnego. A Michaś nawet przy wizycie nie zapłakał.

Bardzo dobry lekarz leczę już u niego swoje wnuki, naprawdę w perspektywie tylu lat szczerze go polecam. W tym czasie przez jakiś czas korzystałam z wizyt u dr. Śmicha na parkitce , niestety to był błąd.

Nie wiem skąd te krytyczne opinie na temat Pana Doktora. Jest to jeden z nielicznych lekarzy, który szuka przyczyny choroby, a nie - jak większość - leczy objawy. Stosuje nowoczesne, skuteczne leki. To nic, że niektóre są dość drogie, ważne że skutkują. Dokładanie bada dziecko. Ma czas dla pacjenta. Jak najbardziej polecam.

Polecam tego lekarza. Fakt - leczy lekami drogimi ale skutecznymi !. Postawił mnie na nogi gdy inni nie mogli. Jest godnym polecenia i wizyta domowa wcale nie jest droga. Co najważniejsze jest w stanie wykonać wszelkiego rodzaju badania w domu u pacjenta. P O L E C A M ! ! !

Miły doktor , Dbale zajmuje się pacjentem . Szczegółowo omawia przebieg leczenia pacjenta .

polecam pana doktora.jest dobrym lekarzem

polecam pana doktora.jest dobrym lekarzem

Pan Drapała jest po prostu dobrym lekarzem.

Pan Drapała jest po prostu dobrym lekarzem.

Dr Drapała zamieszkały i praktykujący w Częstochowie to lekarz niekompetentny, którego wiedza zatrzymała się w latach 70tych. Gotów był wykończyć miesięcznego wcześniaka dla korzyści materialnych, jakie oferują mu firmy farmaceutyczne, których leki przepisuje nie zważając na ich skutki uboczne, nie mówiąc już o cenie. Przestrzegam przed nieuzasadnienie radykalnymi metodami leczenia tego lekarza i żałuję tylko, że doświadczenie to musiałam zdobyć narażając zdrowie, a może i życie swojego nowonarodzonego dziecka.