Alergolog Częstochowa

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Al.NMP 67a/4
Częstochowa

Witam, byłam u tej Pani na wizycie po wizytach u kilku lekarzy za granicą, którzy zlekceważyli problem alergii. Pani doktor jest bardzo miła, tłumaczy wszystko dokładnie, poświęca wystarczająco dużo czasu. Otrzymałam leki oraz wytyczne jak dalej postępować. Nie wiem czy będę u niej kontynuować leczenie, gdyż mieszkam na stałe za granicą, ale jeśli tam znowu zlekceważą mój problem to na pewno przyjadę do niej na testy i dalsze leczenie. Dodam że chodzi tam sporo osób i Pani doktor wszystkim poświęca tak samo dużo uwagi a przy okazji jest bardzo sympatyczną osoba i wydaje się bardzo kompetentnym lekarzem. Ja zdecydowanie polecam!!!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Trzech Wieszczów"
ul. Zana 4
42-200 Częstochowa

Jestem mamą trójki dzieci, wszystkie leczę u pana doktora Drapały.
W każdym przypadku lekarz stawia trafne diagnozy i dobiera dobre lekarstwa.
Przy zapaleniu płuc korzystaliśmy z wizyt domowych, obyło się bez szpitala.
Możemy polegać na dr Drapale w każdej sytuacji.

Jestem mamą trójki dzieci, wszystkie leczę u pana doktora Drapały.
W każdym przypadku lekarz stawia trafne diagnozy i dobiera dobre lekarstwa.
Przy zapaleniu płuc korzystaliśmy z wizyt domowych, obyło się bez szpitala.
Możemy polegać na dr Drapale w każdej sytuacji.

Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Bogumiła Ujma

Pulmonolog, Pediatra

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
42-200 Częstochowa

Niestety ja za nic w świecie nie polecam owej Pani;/ mam dwójkę dzieciaków alergików i przy obydwu popełniła błędy w leczeniu;/ syn ma alergie na mleko krowie, od 7 miesiąca życia jest na bebilonie pepti, teraz ma rok i trzy miesiące i jak próbuję zmienić mu mleko na zwykłe od razu dostaje na twarzy wysypki, ale Pani doktor stwierdziła że już jest duży, ma zacząć jeść normalnie i mam przejść na mleko krowie;/ nawet dziecko niealergiczne poniżej 2 roku życia nie powinno pić krowiego a co dopiero alergik, w dodatku kiedy mówię Pani doktor że wysypkę ma od mleka nie dla alergika, ale cóż to Panią doktor obchodzi skoro ona ma swoją teorię na życie mojego dziecka;/ córka zaś ma alergię wziewną, będąc na 2 wizycie niestety zakaszlała i się zaczęła ciekawa historia..Pani doktor zbadała ją i stwierdziła że ma zapalenie krtani, przepisała jej litanię leków, antybiotyk, steryd ogólnoustrojowy, steryd do nosa, dwa syropy przeciwhistaminowe (nie wiem po co dwa skoro na to samo), dodatkowo po 3 dniach miałam włączyć sterydy wziewne;/ od razu jak wyszłam od owej Pani, skierowałam swoje kroki do mojej niezawodnej pediatry gdyż nie mogłam uwierzyć że dziecko które zakasłało w ciągu dnia 3 razy potrzebuje takiej listy leków;/ cóż, okazało się że to zwykła wirusówka z przedszkola i po inhalacjach przeszło bez problemu, dobrze że nie podałam wszystkiego co Pani Ujma wymyśliła bo przecież moje dziecko by ledwo żyło od takiej ilości tak mocnych leków;/ nawet moja pediatra była w szoku;/ nie dziwię się więc w sumie że rodzice tacy zadowolenie z Pani doktor, jak przepisuje takie leki to na pewno dzieciom przechodzi od razu, tylko czy aż takich potrzeba to już wiem że nie...masakra lekarz, kasę zgarnia konkretną, nawet paragonu nie wystawi a o kolejce przed gabinetem i czekaniu długim nie wspomnę;/

dr n. med. Elżbieta Janusik

Pulmonolog, Pediatra

Kiepury 18a
Częstochowa

gdy mój syn był mały miał podejrzenie alergii ,więc udaliśmy się na wizyte do tej pani z nadzieja że jako młoda pani doktor powie nam cos więcej od pozostałych .Niestety wyszliśmy strasznie zawiedzeni poniewaz nawet leki przepisała te co brał syn i nic nowego nie dowiedzieliśmy się.

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "NOVOMED"
Bohaterów Katynia 25a/4
42-200 Częstochowa

Bardzo niesympatyczna , opryskliwa , niezadowolona z życia i ludzi , traktuje pacjenta jak najgorsze zło , dając do zrozumienia że jest on dla niej dosłownie zerem . Szczerze odradzam wszystkim tą doktorzynę .

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a