lekarz Paweł Gałkowski

Pediatra

3,9
3,6

U Pana doktora leczę się ja od 4 lat a teraz moja półroczna córeczka, nigdy się nie zawiodłam na doktorze, pościęca tyle czasu i uwagi ile potrzeba, cierpliwie odpowiada na każde pytanie i rozwiewa wątpliwości młodych rodziców. Pan doktor ma też duże poczucie humoru dzięki czemu wizyty stają się bardzo miłe.

kolejki cholerne, przyjmuje znajomych ppoza kolejnością mimo że na wizytę czekają chore dzieci. Naszą córkę leczono przez 3 tyg na alergię, pojechaliśmy po jednej z wizyt prosto do innego pediatry bo dziecko było okropnie zachrypnięte a dr mówił że on nic tutaj nie widzi i to od alergii, okazało się że córka miała niesamowitą grzybicę grzybicę górnych dróg oddechowych, Pan Gałkowski nawet nie przeprosił za swój błąd i to że doprowadził nam dziecko do takiego stanu. ODRADZAM

doskonały lekarz, wspaniała intuicja i podejście do dzieci. umie trafnie i szybko podjąć leczenie dzięki bezbłędnej diagnozie.

D N O . Nie polecam nikomu, wręcz odradzam i radzę trzymać dzieciaki z dala od tego Pana. Rano dr u dziecka z gorączką 38,7 od 3 dni, widział małe przeziębienie objawiające się zaledwie katarem i przepisał lek na alergie, którego abso;utnie nie wolno podawać dzieciom poniżej 3 lat, córka ma 14 miesięcy, o godz. 17 inny pediatra zdiagnozował u córki zapalenie gardła, tchawicy, szmery na oskrzelach, dziecko wraca do zdrowia.

W 100% polecam Pana dr Gałkowskiego.Mojego pierwszego syna prowadzi już 14 lat natomiast drugiego 4 lata.Mam pełne zaufanie do niego.Dzieci praktycznie nigdy nie musiały być faszerowane antybiotykami dzięki Panu dr, za co bardzo jestem mu wdzięczna.

Pan doktor poswieca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, omawia chorobe i lek ktory wprowadza do leczenia, nie robi problemu ze skierowaniami a wrecz przeciwnie, pomaga jak najszybciej je zrealizowac. Podczas wizyty panuje bardzo mila atmosfera, pan doktor lubi zartowac ;) POLECAM

Podczas wizyty panuje bardzo mila atmosfera, pan doktor lubi zartowac ;)

POLECAM

Dwa razy błędnie zdiagnozował moją córeczkę, olewa swoją robotę i się nie przykłada, jest niekompetentny. Odradzam wizyty u niego jak cenicie sobie zdrowie swoich dzieci !!!!!!!

Leczy moje dzieci 6 rok. Zawsze dokładnie je bada, nie ogląda z za stołu. Bez problemu zleca badania nie robi problemów jak inni że badania kosztują.

Czy jest w Częstochowie jeszcze inny pediatra Paweł Gałkowski? Nie zgadzam się z podanymi na tym portalu opiniami. Wizyta 1 min., arogancja 100%, sarkazm w głosie. Zero podejścia do dzieci. Pan Gałkowski powinien zostać przy specjalizacji ogólnej!! na słowo wizyta kontrolna (dziecko kilkumiesięczne)odpowiada z dużym zdziwieniem o jaką kontrolę chodzi!!!nie waży, nie mierzy, robi wszystko na oko!zdecydowanie odradzam!

Moje dziecko leczy od 18 lat. kiedy zrobił specjalizację lekarza rodzinnego leczymy się u niego całą rodziną. lekarz bardzo dobry, rzeczowy i kompetentny. z czystym sumieniem mogę tego lekarza polecić