lekarz Paweł Gałkowski

Oczywiście najłatwiej jest w ciemno podać maluszkowi 3 serie antybiotyku i wywołać biegunkę z rozstroju układu pokarmowego, czego efektem był szpital. Do tego lekarza idzie się z gotową diagnozą i po recepty. Niekompetentny. Przez 13 miesięcy widział dziecko i nie zauważył skazy białkowej, tylko przepisywał maści sterydowe na popękaną skórę na policzkach. Gratuluję wiedzy i doświadczenia.

Ten lekarz jest bardzo nieuprzejmy i nie potrafi zdiagnozować choroby. Byłam u niego i stwierdził, że nic mi nie jest. Wybrałam się do innego prywatnego lekarza i okazało się, że mam poważne zapalenie gardła. Woli omawiać inne problemy i jest chamski w stosunku do pacjentów. Zdecydowanie nie polecam!

Leczy moje dzieci 6 rok. Zawsze dokładnie je bada, nie ogląda z za stołu. Bez problemu zleca badania nie robi problemów jak inni że badania kosztują.

Pan doktor poswieca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, omawia chorobe i lek ktory wprowadza do leczenia, nie robi problemu ze skierowaniami a wrecz przeciwnie, pomaga jak najszybciej je zrealizowac. Podczas wizyty panuje bardzo mila atmosfera, pan doktor lubi zartowac ;) POLECAM

Podczas wizyty panuje bardzo mila atmosfera, pan doktor lubi zartowac ;)

POLECAM

Moje dziecko leczy od 18 lat. kiedy zrobił specjalizację lekarza rodzinnego leczymy się u niego całą rodziną. lekarz bardzo dobry, rzeczowy i kompetentny. z czystym sumieniem mogę tego lekarza polecić

bardzo dobry, kompetentny lekarz, pediatra, zna sie na rzeczy, uprzejmy, poświęca pocjentowi dużo czasu, zdecydowanie polecam, jest naszym lekarzem rodzinnym, ja, mój mąż i moje dzieci korzystamy z jego usług od 5 lat

Ufam jego kompetencjom i do tej pory nie zawiódł moich oczekiwań, a moje dzieci chorują poniżej średniej ;-)

polecam, mam pełne zaufanie do tego lekarza.

polecam, mam pełne zaufanie do tego lekarza.

naprawdę bardzo dobry, kompetentny lekarz. Polecam :)

naprawdę bardzo dobry, kompetentny lekarz. Polecam :)

Bardzo miły i uprzemy lekarz. Naprawdę polecam!

Bardzo miły i uprzemy lekarz. Naprawdę polecam!