lekarz Wojciech Kałuża

3,2
2,8
3,2
2,8

Duży plus u tego dr to fakt, że zawsze przyjedzie do pacjenta na wizytę prywatną, przynajmniej u mnie tak było dwa razy. Ale co mnie zaskoczyło, to to, że jednemu i drugiemu dziecku przepisał te same leki na różne dolegliwości, oczywiście antybiotyki i jeszcze parę innych syropków, w przypadku pierwszego nie wiem czy to antybiotyk ale pomogło, a w przypadku drugiego nie a wręcz zaszkodził, gdyż mały się po nim osłabił i choroba się rozwinęła, a nie skończyła. Mam wrażenie, że zbyt pochopnie przepisuje antybiotyki. Przez co moje dziecko już 3 razy w życiu otrzymało antybiotyki na choroby które ich nie wymagały, ale cóż nie jestem lekarzem i ufam, że jak przepisują leki to wiedzą co robią, a jednak nie wiedzą. Szukajcie lekarza, który nie faszeruje dziecka na wszelki wypadek antybiotykiem.

Niezależnie od objawów zawsze ten sam antybiotyk i takie same lekarstwa, w akcie desperacji kiedy nie udało się już nikogo innego ściągnąć na wizytę bądź się na taką umówić byłam z dziećmi u niego 3 razy. 2 dzieci, różne objawy, jedno dziecko 3 lata, drugie pół roku.. Ten sam antybiotyk, te same lekarstwa, zgłaszam ze młodemu się pogarsza, jeszcze silniejszy antybiotyk który rowniez nie pomógł. Nie słucha tego co się do Niego mówi. Dla tego lekarza chyba jedyna istniejąca choroba jest zapalenie oskrzeli. Nie polecam.

Ze spokojem i uwagą skoncentrowany na uzyskanych informacjach o problemie i na badaniu małego pacjenta. Udziela dokładnych informacji o diagnozie, przepisanych lekarstwach i innych pomocnych w leczeniu. Jest bardzo miły i uprzejmy. Nie trajkocze dziecku za uszkiem "a di di di, a da da da...", co może niektórym się nie podoba, bo przywykli do niekompetentnych lecz komplementujących "diagnostów". Życzliwość i pełna kultura Pana Kałuży jest oczywista i w pełni naturalna od początku do końca wizyty. Opuszczając gabinet jestem zapewniana, że aby służyć pomocą, choćby tylko do rozwiania lęków i niepewności o zdrowie pociechy, Pan Kałuża jest w pełni dostępny, każdego dnia i o każdej porze, a to również niezmiernie ważne. Ja Polecam.

ja jestem bardzo zadowolona z pana doktora jes lekarzem bardzo dokładnym nigdy sie nie zawiodłam na jeg opini lekarskiej niedługo sie wyprowadzam ale lekarza dla swoich dzieci nie zmienie

Wlasnie wrocilam ze spotkania nr3 z panem Kaluza i za kazdym razem bylo gorzej. Ten pan chyba pomylil zawody! Od niechcenia i z pretensja wypisana na twarzy wykonuje swoj zawod (wspomne tylko ze wizyta prywatna -wiec co sie dzieje jak na kase chorych sie przychodzi??) Ja tylko potrzebowalam badan przed szczepionkami i wypisania potwierdzenia szczepien dla mojego synka. Pan jest opryskliwy i nieuprzejmy... Dzieki Bogu nie poszlam z problemem jakims powaznym bo az sie boje jaka byla by jego reakcja. Nie polecam tego lekarza oszczedzcie dziecku tego! Nie tak powinien ...

Nie polecam tego lekarza oszczedzcie dziecku tego!
Nie tak powinien sie pediatra zachowywac! Az przykro ze dzieci maja tak zle pierwsze doswiadczenie w przychodni!

Wybrałam się do Pana z guzem za uchem. Nie wydaje mi się to zbyt bezpieczne, miałam nie raz powiększone węzły chłonne i ich przebieg był zupełnie inny. Przeszkodziłam Panu w odpoczynku... Zbolały szedł do mnie przeprowadzić wizytę, która trwała... minutę? Może i mniej. "Pewnie węzeł chłonny, nie wiem od czego, nie potrzebujesz leków, to wszystko." Czuję się zbyta. Nie polecam! Muszę szukać innego lekarza żeby się upewnić, ze to nic poważnego. Pozdrawiam.

Wspaniały pediatra, godny zaufania i polecenia. Dokładnie bada, dobiera odpowiednio leki, można o wszystko zapytać i można na niego liczyć zawsze o każdej porze.

Wiem że moja ocena nie zmieni podejścia ani tych negatywnie nastawionych ani tych zachwyconych. Moim zdaniem z lekarzami jest tak że każdy ma "swojego" który mu odpowiada. Ten od kilku lat leczy moje dzieci (dwie córki i syna) i robi to skutecznie. Może ktoś ma potrzebę porozmawiania sobie z lekarzem podczas wizyty. Ja takiej potrzeby nie mam. Po prostu nie znam się na leczeniu i nie mam zamiaru udawać mądrzejszego. Jeżeli mnie coś interesuje pytam i nie zdarzyło się bym nie uzyskał odpowiedzi od tego lekarza. Poza tym doktor Kałuża nie przesadza z lekami drogimi i nie faszeruje antybiotykami bez potrzeby.

mialam okazje poznac pana doktora na izbie przyjec na pogotowiu gdzie paracuje, trafilismy na niego w niedziele rano, poniewaz mojej wowczas 5 miesiecznej coreczce cos wpadlo do oczka, wiedzielismy ze lekarze na pogotowiu niewiele moga wiec pojechalismy tam tylko po skierowanie- zeby dowiedziec sie gdzie jest dyzur okulistyki.... pan doktor jako dyzurujacy pediatra kazal rozebrac dziecko do pampersa, pierwszy rzut oka na moje dziecko i stwierdzenie "ONA MA SKAZE" powiedzialam ze nie ma a pan doktor zrobil mi wyklad... jak to niema jak ja widze... powiedzial mi co jesc a czego nie jakoze karmilam małą piersiom obejrzal zbadal i wyslal na parkitke na okulistyke.... wizyta trwala 20 min a my mogismy w tym czasie juz dawno byc na parkitce a nie sluchac herezji na temat skazy bialkowej... powiem jeszcze ze w poniedzialek udalam sie do mojego lekarza pediatry i powiedzial ze nic absolutnie nic nie wskazuje na skaze bialkowa, moja coreczka ma wlasnie 9 miesiecy, je juz produkty nabialowe i inne kktore niby mialy ja uczulac... jak pan doktor u wszystkich dzieci na dzien dobry stwierdza skaze to nie dziwie sie ze 90% dzieci "ma skaze"

Okropny lekarz, dzieci sie go bały bo jego mina była taka jaka była nie polecam nie da sie doprosic sie o skierowanie na badania. Dziecko chorowało co kilka tygodni a pan doktor dawał kolejne antybiotyki wkoncu postanowiłam prywatnie zrobic badania co sie okazało pełno bakterii z wynikiami poszlam juz do innego lekarza dobrał odpowiedni antybiotyk i dziecko przestalo chorowac