lekarz Wojciech Kałuża

Pulmonolog, Pediatra

2,9

Bardzo niemiły lekarz! Nie mozna uzyskać odpowiedzi na zadawane pytania Nic sie nie pyta nic go nie obchodzi. Jak rodzice mowią co dolega dziecku jakie ma objawy to robi miny. Jakby mógł to powiedziałby " nie zawracajcie mi głowy" Odradzam tego lekarza dla dobra wszystkich dziciaczków. Po co tacy ludzie uczą sie na lekarzy! Zadnego podejscia byle szybko i nastepny.

No niestety, ale Pan Doktor chyba już przestał dbać o swoich małych pacjentów, przykro to pisać ale za każdym razem faszeruje dziecko antybiotykami, nie szukając wcześniej innego rozwiązania. Dodam ze jego ulubiona choroba jest zapalenie oskrzeli i ucha,a lekiem Augumentin................................dziwne to trochę, bo naprawdę nie zawsze takie choroby wymagają od razu antybiotyku,i tak radykalnych posunięć. To był dobry lekarz ale daaaaaaawno temu teraz popadł w rutynę i osiadł na laurach. NIE POLECAM, OJ NIE POLECAM.

mialam okazje poznac pana doktora na izbie przyjec na pogotowiu gdzie paracuje, trafilismy na niego w niedziele rano, poniewaz mojej wowczas 5 miesiecznej coreczce cos wpadlo do oczka, wiedzielismy ze lekarze na pogotowiu niewiele moga wiec pojechalismy tam tylko po skierowanie- zeby dowiedziec sie gdzie jest dyzur okulistyki.... pan doktor jako dyzurujacy pediatra kazal rozebrac dziecko do pampersa, pierwszy rzut oka na moje dziecko i stwierdzenie "ONA MA SKAZE" powiedzialam ze nie ma a pan doktor zrobil mi wyklad... jak to niema jak ja widze... powiedzial mi co jesc a czego nie jakoze karmilam małą piersiom obejrzal zbadal i wyslal na parkitke na okulistyke.... wizyta trwala 20 min a my mogismy w tym czasie juz dawno byc na parkitce a nie sluchac herezji na temat skazy bialkowej... powiem jeszcze ze w poniedzialek udalam sie do mojego lekarza pediatry i powiedzial ze nic absolutnie nic nie wskazuje na skaze bialkowa, moja coreczka ma wlasnie 9 miesiecy, je juz produkty nabialowe i inne kktore niby mialy ja uczulac... jak pan doktor u wszystkich dzieci na dzien dobry stwierdza skaze to nie dziwie sie ze 90% dzieci "ma skaze"

Świetny lekarz!! Leczyć mnie zaczął, kiedy w wieku 2 latek zachorowałam na zapalenie płuc. Teraz mam 21 lat i dalej korzystam z usług pana doktora. Niezwykle mądry lekarz, z rozwagą przepisujący leki, dbający, by pacjent się nie uzależnił od jednego leku, bądź nie uodpornił na lek. Cała moja rodzina darzy ogromnym zaufaniem pana doktora i jego żonę, która także jest świetnym lekarzem. To nie tylko bardzo dobrzy specjaliści, ale także lekarze-ludzie. Ciepli, sympatyczni, umiejący dotrzeć do swoich pacjentów. Jedyny znani mi lekarze, których polecam każdemu!!

super lekarz i człowiek; dokładny i pewny zawsze wie co mówi;polecam bo warto!

super lekarz i człowiek; dokładny i pewny zawsze wie co mówi;polecam bo warto!

TO PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA!!!! Panie doktorze jestem Panu bardzxo wdzięczna