lekarz Wojciech Kałuża

Pulmonolog, Pediatra

2,9

PAN DOKTOR WYRZUCIŁ MNIE W DOSŁOWNYM TEGO SŁOWA ZNACZENIA Z GABINETU I KAZAŁ ZMIENIĆ PRZYCHODNIE BYM Z BACHOREM NIE PRZYCHODZIŁA NIE CHCIAŁ WYPISAĆ SKIEROWANIA NA BADANIA KAZAŁ ZROBIĆ PRYWETNIE PO INTERWĘCJI Z NFZ RZUCIŁ MI JE NA ZIEMIE SZKODA ZŁÓW O JEGO ZACHOWNIU NIE POLECAM

Przepisał za mocny i przede wszystkim nie trafiony antybiotyk mojemu dziecku. Nie ma podejścia do dzieci.

Wspaniały lekarz,diagnoza 100% pomaga nawet w nocy.POLECAM WSZYSTKIM :)

Wspaniały lekarz,diagnoza 100% pomaga nawet w nocy.POLECAM WSZYSTKIM :)

Zawsze przepisuje dziecku te same lekarstwa czyli antybiotyki. Mam dwoje dzieci. Jednemu i drugiemu dziecku aplikuje ten sam zestaw.

Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz. Może sposób bycia Pana Doktora nie wszystkich zadowoli (jest konkretny, nie zajmuje się pogaduszkami nie na temat, tylko całą uwagę skupia na pacjencie), ale do lekarza przychodzi się po konkrety, a nie komplementy. Bardzo pomógł mojemu synkowi, rozwiał wszelkie objawy i zaskoczył wielobiegunową diagnostyką. Polecam.

Miałam ta wątpliwą przyjemność przerwać Panu Doktorowi odpoczynek podczas dyżuru na pogotowi, beznadziejny , opryskliwy, wogóle nie słuchał co się do niego mówi, dać antybiotyk i załatwi sprawę przy minimum słów może wypowiedział trzy słowa i do tego jeszcze pod nosem, dodam , że nie obudziłam Go, była godzina 20, może coś fajnego w TV leciało?

Bardzo dobry lekarz, poświęca dużo czasu pacjentowi, odpowiada długo i wyczerpująco na pytania, polecam

To bardzo dobry lekarz , może nie jest gadatliwy ale jeżeli się zapytam to zawsze rzetelnie odpowie na zadane pytanie dotyczące choroby . Pan doktor leczy już trzecie moje dziecko . Godny polecenia fachowiec.

Wiem że moja ocena nie zmieni podejścia ani tych negatywnie nastawionych ani tych zachwyconych. Moim zdaniem z lekarzami jest tak że każdy ma "swojego" który mu odpowiada. Ten od kilku lat leczy moje dzieci (dwie córki i syna) i robi to skutecznie. Może ktoś ma potrzebę porozmawiania sobie z lekarzem podczas wizyty. Ja takiej potrzeby nie mam. Po prostu nie znam się na leczeniu i nie mam zamiaru udawać mądrzejszego. Jeżeli mnie coś interesuje pytam i nie zdarzyło się bym nie uzyskał odpowiedzi od tego lekarza. Poza tym doktor Kałuża nie przesadza z lekami drogimi i nie faszeruje antybiotykami bez potrzeby.

napewno wrocimy jeszcze do pana oktora na wizyte. bardzo profesiolanie i rzetelnie przebadal mojego synka. duzo nam pomogl.