Filtruj terminy

Pulmonolog Częstochowa

lekarz Wojciech Kałuża

Lipowa 20
42-200 Częstochowa

Duży plus u tego dr to fakt, że zawsze przyjedzie do pacjenta na wizytę prywatną, przynajmniej u mnie tak było dwa razy. Ale co mnie zaskoczyło, to to, że jednemu i drugiemu dziecku przepisał te same leki na różne dolegliwości, oczywiście antybiotyki i jeszcze parę innych syropków, w przypadku pierwszego nie wiem czy to antybiotyk ale pomogło, a w przypadku drugiego nie a wręcz zaszkodził, gdyż mały się po nim ...
Opinia dodana przez: basia

lekarz Bogumiła Ujma

Alergolog, Pediatra

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
42-200 Częstochowa

Niestety ja za nic w świecie nie polecam owej Pani;/ mam dwójkę dzieciaków alergików i przy obydwu popełniła błędy w leczeniu;/ syn ma alergie na mleko krowie, od 7 miesiąca życia jest na bebilonie pepti, teraz ma rok i trzy miesiące i jak próbuję zmienić mu mleko na zwykłe od razu dostaje na twarzy wysypki, ale Pani doktor stwierdziła że już jest duży, ma zacząć jeść normalnie i mam przejść ...

dr n. med. Włodzimierz Wróbel

Częstochowa

Bardzo dobry specjalista, polecam. Miałem suchy kasel od kilku mjesięci, Byłem u innego lekarza który nie rozpoznał chor

lekarz Włodzimierz Mierzwa

Pulmonolog, Internista

42-200 Częstochowa

Na początku zaznaczę, że nie leczę się u doktora prywatnie. Doktor ma ogromną wiedzę, nie tylko z zakresu pulmonologi, zleca wiele badań, o które wcześniej nie mogłam sie doprosić u innych A najważniejsze, że można na niego liczyć, odebrał telefon jak potrzebowałam pomocy w sobotę wieczór. Początkowo wydawał się zabiegany i nie byłam pewna naszej współpracy, a to jest człowiek o złotym sercu bardzo zainteresowany losem swoich pacjentów.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Elżbieta Janusik

Alergolog, Pediatra

Kiepury 18a
Częstochowa

gdy mój syn był mały miał podejrzenie alergii ,więc udaliśmy się na wizyte do tej pani z nadzieja że jako młoda pani doktor powie nam cos więcej od pozostałych .Niestety wyszliśmy strasznie zawiedzeni poniewaz nawet leki przepisała te co brał syn i nic nowego nie dowiedzieliśmy się.

lekarz Elżbieta Świtalska

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Pani Dr. ZLOTY CZLOWIEK! Moja Zosia ja uwielbia zresztą ja też. Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć co jej dolega i jak będzie przebiegać leczenie. Zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentów i ich mam. Potrafi zachęcić dziecko do każdego badania, nawet tego którego dziecko się boi. Wszystkim życzę tak kompetentnego lekarza z tak pozytywnym podejściem do dzieci i rodzicow!

lekarz Jarosław Zięba

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
42-200 Częstochowa

Czlowiek o dwoch twarzach.Chyba nikt nie lubi jak sie na wstepie slyszy ze lekarz nie ma czasu dla chorego.Trzeba mu wiecej jeszcze pieniedzy dac bo ma malutko a i tak przecietny pacjent sie nie bedzie liczyl.Co tam jego pluca i cierpienie.Leczenie standard i tak czlowiek dalej chory.Dno bez wstydu.

lekarz Paweł Klimczyk

ulica 1-go Maja 21
42-200 Częstochowa

super lekarz i fachowiec, chodzę z córką od dwóch lat i gorąco polecam nie ma lepszego w Częstochowie i okolicach

lekarz Grzegorz Bzdon

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Najlepszy specjalista w Częstochowie i wspaniały człowiek, każdemu polecam Pana doktora. W moim przypadku trafnie postawił diagnozę, zlecił badania i dostosował odpowiednie leki. Ma naprawdę bardzo dobry kontakt z pacjentem. Od kilku lat jestem pacjentkom Pana doktora. W 100% polecam.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Bronisław Morawiecki

Pediatra, Pulmonolog

Częstochowa

Jak spotkam tego gościa np.w szpitalu na Tysiącleciu to nie ręczę za siebie. Pojechałam z dzieckiem do niego prywatnie bo miał gorączkę i silny ból gardła. Zasugerowaliśmy mu ze pewnie to angina bo potrafił się z bólu w nocy rzucać i krzyczeć. Powiedział, ze to grypa bo angin teraz mało. Ok. Za 3 dni wróciliśmy bo mały spuchł na szyi i nie ma poprawy a doszedł kaszel. Powiedział mi ze ...
Opinia dodana przez: Agata

Pulmonolodzy w Częstochowie