dr hab. n. med. Ireneusz Babiak

Ortopeda

Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za fachową opiekę i pomoc. W sytuacji, gdy inni lekarze nie dawali mi szansy na wyzdrowienie, Pan doktor dokonał rzeczy niemożliwej. Jako jedyny podjął się dwuetapowego leczenia operacyjnego spowodowanego przewlekłym zakażeniem endoprotezy OSS lewej kości udowej, stawu biodrowego i kolanowego. Pełen profesjonalizm, niebywale wysoka kultura osobista oraz kompletna wiedza merytoryczna. Gorąco polecam tego lekarza.

Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za fachową opiekę i pomoc.
Gorąco polecam tego lekarza.

Dzień dobry. Pan Doktor był ostatnią moją nadzieją. Pomógł mi w sposób kompleksowy. Inni ortopedzi odsyłali mnie z kwitkiem, podczas gdy Dr Ireneusz Babiak poświęcił mi swój czas, wiedzę, wyjaśni na czym polega jak będzie przebiegała operacja, dał skierowania na badania. A moja choroba jest skomplikowana, odnowiło mi się po 20 latach zapalenie kości. Jestem pod dużym wrażeniem, pełnego profesjonalizmu, działań Pana Doktora.

Dzień dobry.

Porządne złamanie Bennetta w dominującej dłoni, operowane z dużym opóźnieniem (musiałem wracać przez pół świata na operację). Mimo wszystko Pan Doktor przywrócił mi pełną sprawność dłoni i wiarę w lekarzy. Pogodny, rzeczowy, zawodowiec.

Plecam tego ortopedę gdyż poważnie potrafi podejść do problemu pacjenta a także wytłumaczyć na czym polega problem.

Jako lekarz ortopeda profesjonalista w pełnym wydaniu!!!!

Jako lekarz ortopeda profesjonalista w pełnym wydaniu!!!!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Konstancin-Jeziorna"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)