lekarz Iwona Niedzielska

Psychiatra

Bardzo słaby lekarz brak kompetencji,zero tolerancji, lojalności i ludzkich odruchow wobec pacjenta i jego rodziny,zamiast pomóc zaszkodziła szczerze NIE POLECAM!!!

serdecznie polecam Panią Doktor,niebywała cierpliwośc do pacjenta,kometencja w doborze odpowiedniego leczenia a przede wszystkim ciepła,serdeczna osoba

Zdecydowanie polecam Panią dr Iwonę. Oaza spokoju, cierpliwa, potrafi słuchać i pokazuje jak inaczej spojrzeć na problem. Do tego zawsze dyspozycyjna i chętna do pomocy. Jestem jej pacjentką od 2 lat i nie żałuję ani jednej złotówki, wręcz wybór i zaufanie do Pani dr Iwony był jedną z najlepszych moich decyzji w życiu. Gorąco polecam!

Lecze sie u Pani Doktor jakis juz czas. Profesjonalnie podchodzi do problemu, szuka przyczyn choroby z innych ukladow, narzadow, a dopiero pozniej wdraza leczenie. Wszystko tlumaczy "co i jak". Mogla by nieco wiecej czasu poswiecac, jednak jest on z gory ustalony (zazwyczaj 45min) i widocznie tyle potrzeba. POLECAM z czystym sumieniem !

Od kilku lat leczę się u Pani Doktor. To profesjonalny i kompetentny lekarz. Ma ogromną wiedzę i potrafi leczyć kompleksowo, doradzając co należy jeszcze przebadać, bo wiele innych chorób może mieć wpływ na psychikę (hormony, tarczyca itp.)

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Szczecin"?

ulica Kopernika 6/1
70-241 Szczecin