lekarz Iwona Skonieczna-Makarewicz

3,2
3,1
3,5
3,2

Niestety nie polecam. Po raz kolejny bardzo się zawiodłam. Dla pani doktor liczą się tylko pacjentki z kasą. Te w przychodni to zło konieczne. Wystarczy pani doktor, do trzech razy sztuka. Lubiłam panią, ale bardzo się zawiodłam.

Chodzilam do pani doktor przez rok, nie miła, aż strach zapytac o cokolwiek, potrafi odbierać telefony gdy siedzę z rozłożonymi nogami na fotelu. Nie polecam.

Porażka,niekompetentna,zarozumiała,niesympatyczna.Wiecznie sie spieszy.Nie idzie z nia wogole rozmawiac,jakby zjadła wszystkie rozumy.

dr Makarewicz to wspaniała kobieta! jest profesjonalistka w swojej dziedzinie. Wizyty u niej sa naprawde przyjemne!! moge ja szczerze polecic!!

Pani Iwona jest cudowna!!!chodzę do niej od lat, prowadziła moją ciąże i było wszystko ok,wizyta u niej to przyjemnośc zero stresu, miło i sympatycznie, na luzie, ogromna wiedza i profesjonalizm, nawet kiedy ide do niej na kase chorych jest ok, te negatywne opinie to jakaś pomyłka...pozdrawiam panią dr

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bydgoszcz"?

Jacek Skórczewski

Pomorska 39