dr n. med. Izabela Niedźwieckadr n. med. Izabela Niedźwiecka - zdjęcie profilowe

dr n. med. Izabela Niedźwiecka

Laryngolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Dawno już nie spotkałam się z tak profesjonalnym, rzeczowym, uprzejmym i kulturalnym lekarzem! Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem. Moja córka borykała się z zapaleniem ucha. Byłyśmy u dwóch lekarzy laryngologów w dwóch różnych łódzkich szpitalach ,mimo tego choroba się rozwijała. Dopiero wizyta u Pani dr.Niedzwiedzkiej - trafna diagnoza i trafione leki już po jednej dobie stosowania przyniosło efekty. Dziękujemy.

Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem.
Dziękujemy.

bardzo dobra lekarka polecam miałem przyjemność być leczonym przez panią doktor jak również przeprowadziła operację wycinając mi torbiela

Szczerze polecam Panią doktor, ma świetne podejście do dzieci. Byłam na wizycie z moją 4-letnią córką, która panicznie boi się otworzyć gardło przy badaniu, nastawiłam się na płacz i lament, ale na szczęście nic z tego! Bardzo sympatycznie porozmawiały, pokazała lustereczka, a córka sama otworzyła buźkę. Dodatkowo kompetentna, polecam.

Bardzo miła i sympatyczna zdecydowanie polecam wszystkim poszukującym dobrego laryngologa

BArdzo dobry fachowiec. Jeśli ją coś niepokoi każe zrobić dodatkowe badania. Nie zachowuje się jak lekarz, który zjadł wszystkie rozumy

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Łódź"?

ARTMED
Łódź, ul.Kusocińskiego 61