lekarz Izabela Wajda

Laryngolog

Jestem niezwykle zadowolona z Pani Doktor. Odkąd jestem pod Jej opieką moje dzieci o wiele mniej chorują i nie zażywają takiej ilości leków. Najlepszy laryngolog dziecięcy w okolicy. Szczerze polecam.

Bardzo jestem zadowolona z wizyty. Diagnoza trafna,szybkie wyleczenie. Nasz syn słyszy dobrze. Mam pełne zaufanie do Pani Doktor.

Pani Doktor godna polecenia !!! Jeszcze nie spotkałam tak dobrego i kompetentnego lekarza. Analityczna dokładna i miła. Pomimo że przyszłam z problemem u córeczki tez sama byłam chora na krtań. Pani Doktor udzieliła pomocy nam obojgu w cenie 1 wizyty. Szok. Najlepszy laryngolog jakiego spotkałam !!! Gorąco polecam.

Zdecydowanie odradzam aktualnie jestem po zabiegu przeprowadzonego w klinice sw Lukasza w Bielsku Ciesze sie ze sie nie zdecydowalem na propozycje pani doktor ktora nie tylko wcale by mi nie pomgla wrecz przeciwnie musial bym miec ten walsciwy zabieg przeprowaddzany tak czy inacze to po drugie zaoszczedzilem 3500zl Doradzam sw Lukasz profesjonalna diagnoza obsluga itp po za tym jak to jes ze idac do pani doktor placimy za wizyte i oczekujemy prawdy a tu takie rozczerowanie ktos tu chybs chce z nas zedrzec

Niezwykle kompetentna i zarazem ciepła w kontakcie Pani Doktor. A w przypadku małych dzieci to ważne. Sprawnie i celowo ustawiła diagnostykę i leczenie. Polecam goraco.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Rybnik"?

pl. Kopernika 3 lok. 4

Wita Stwosza 10
44-200 Rybnik

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
ul. Młyńska 10

Nowomiejska 6