dr n. med. Jacek Bartosik

Traumatolog

Moja historia choroby jest bardzo złożona, ale między innymi wymagała konsultacji ortopedycznej. Pan doktor w pierwszym kontakcie wzbudza respekt. Przeprowadził bardzo dokładny wywiad,więcej pytał niż tłumaczył a ta wiedza akurat jest mi zbędna. Ja też nie dopytywałam nigdy. Pomimo trudnego przypadku nie poddawał się, szukał diagnozy. Reasumując bardzo dobry lekarz.Widać że lubi to co robi,to wyraźnie jego specjalizacja. A ile poświęca czasu? Tyle ile może, bo tam zawsze czekają pacjenci. Ja Pana Doktora polecam i pozdrawiam.

100 % fachowiec Jak tak można powiedzieć na lekarza. Potrafi i mówić poważnie i zażartować. Krótko mówiąc złote ręce u "malutkiego" mężczyzny.POLECAM MNIE OPEROWAŁ

Dzieki niemu jestem zdrowy. Gdyby NFZ bylbym kaleka.

Dzieki niemu jestem zdrowy. Gdyby NFZ bylbym kaleka.

cudowny człowiek,idealnie kompetentny specjalista.czuję się bezpiecznie kiedy dr.Bartosik ma dyżur w szpitalu Miejskim w Gliwicach.stała pacjentka.

Dobry fachowiec i człowiek. Zna się na robocie jak mało kto. Polecam.

Dobry fachowiec i człowiek. Zna się na robocie jak mało kto. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Gliwice"?

Jana III Sobieskiego 6
42-600 Tarnowskie Góry