dr Jacek Brańka

Pan doktor to przesympatyczny, troskliwy człowiek, ale co najważniejsze specjalista w swoim zawodzie. Polecam wszystkim którzy tak jak ja odczuwają silny lęk przed wizytami u dentysty. Każdy ząb leczony bezboleśnie, bardzo sprawnie i bez komplikacji. Na pierwszą konsultacje w sprawie mojego bolącego zęba trafiłam z polecenia do stomatolog Truszel - od razu diagnoza o leczeniu kanałowym + koniecznie korona co łącznie miało mnie kosztować 3,5kPLN!! Pan doktor Brańka natomiast stwierdził na podstawie tego samego zdjęcia i badania, że nie widzi konieczności leczenia kanałowego, wymienił plombę i ząb uratowany ;-) Już ...

Pan doktor Brańka natomiast stwierdził na podstawie tego samego zdjęcia i badania, że nie widzi konieczności leczenia kanałowego, wymienił plombę i ząb uratowany ;-) Już nie wspomnę, że koszty ewentualnego leczenia kanałowego u Pana dr. 60% mniejsze...

Świetny lekarz! Specjalista! Bardzo miły i sympatyczny młody człowiek. Wytłumaczy, doradzi co warto zrobić, jakie leczenie zastosować. Wiedza i umiejętności idą w parze. Ma wyjątkowy talent :).. Polecam!

To świety specjalista i super człowiek. Bardzo miły i delikatny. Każda wizyta totalne bezbolesna. Polecam wszystkim a zwlaszcza tym którzy boją się dentystów:-)

Wspaniały specjalista i cudowny człowiek. Wizyty to czysty relaks, zero stresu. Gorąco polecam:) Teresa P.

Właśnie wróciłam z pierwszej wizyty u Pana Brańka i jestem bardzo zadowolona.Miły,uprzejmy,cierpliwy,wszystko dokładnie wyjaśnił.Godny polecenia lekarz. :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bielsko-Biała"?

lek. dent.

Bielsko -Biała, ul. Żywiecka 204
Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED - Ryszard Konior
ulica Pszenna 11
43-300 Bielsko-Biała
Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B

Marek Niemiec