lekarz Jacek Buda

Urolog

Wspaniały lekarz. Bardzo dokładny wywiad, konkretne podejście do problemu, wyczerpujące wyjaśnienia i porady. W dodatku bardzo sympatyczny i ciepły człowiek. Zdecydowanie polecam!

Doktor Jacek Buda jest człowiekiem wielkiej klasy i formatu. Po operacji odwiedził mnie na oddziale w niedzielę, chociaż był lekarz dyżurny i nie było żadnych komplikacji. Szalenie cierpliwy, profesjonalny, dociekliwy, wyczerpująco wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Nie wspominając już wysokiej kultury. Miałem wielkie szczęście trafiając na doktora. Poza tym ma wspaniałe poczucie humoru i dystans do siebie, a jest to cecha ludzi wybitnie inteligentnych. Piotr K.

Bardzo dobry godny polecenia lekarz. Spełnia moje oczekiwania w 100% wizyta prowadzona zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze.

Wspaniały, ciepły człowiek. Byłam tam z ojcem chorym na Alzheimera. Trzeba było wymienić cewnik, a inny urolog nie podjął się tego. Pan doktor zrobił to profesjonalnie,w oka mgnieniu, tak że pacjent prawie nie zauważył.Życzyłabym sobie i innym więcej takich lekarzy.

Wyjątkowo dyskretny i kulturalny człowiek. Niezbyt przyjemne badanie prostaty przeprowadza w takiej atmosferze, że przestaje to być badanie wstydliwe i czujesz się jak podczas badania gardła u internisty. Polecam

Wyjątkowo dyskretny i kulturalny człowiek.
Polecam

Wciąż poszukujesz "Urolog Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie