dr n. med. Jacek Gessek

Kardiolog

wspaniały lekarz ,uratował mi życie ,zawdzięczam mu bardzo dużo i dziękuje że dr Gessek istnieje i niech żyje bardzo długo ratując innym życie tak jak uratował mi bardzo dziękuje dr Gessku

Bardzo dobry lekarz , pod jego opieką człowiek czuje że będzie żył.

Bardzo dobry lekarz , pod jego opieką człowiek czuje że będzie żył.

Pamietam Pana doktora jako bardzo młodego lekarza,gdy leczył po zawale mojego tatę.Po kilkunastu latach sam trafiłem na oddział do doktora Gesska i jestem bardzo wdzieczny że właśnie trafiłem na ten oddział.Wspaniały lekarz, który umiał stworzyć przyjazną atmosferę w oddziale.Za każdym razem (a byłem 4 razy) trafiałem własnie na odział Kardiologii i Intensywnej Terapii na Batorego i do innego szpitala z własnej woli bym sie wiść nie dał.

Jest to lekarz do którego mam 100 procentowe zaufanie. Leczy moją mame która wielokrotnie przebywała w szpitalu tak wiec widziałam jak podchodzi do pajentów zarówno w gabinecie jak i w szpitalu.

Jest super jako lekarz i ma caly zespol super wiem co pisze bo znam tych lekarzy ratowali moie zycie halina po pszeszczepie serca Polecam caly zespol

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Toruń"?

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B