lekarz Jacek Jarco

Internista, Gastrolog, USG

Byłem bardzo spokojny, mimo bariery językowej, był w stanie mi doradzić co zrobić z moim problemem. W przeciwieństwie do innych dokonał dokładnej diagnozy i jego rada była bardzo cenna.

Rewelacja, słucha i bierze pod uwagę spostrzeżenia pacjenta. Do tej pory nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. Polecam każdemu. Oaza spokoju i doświadczenia. Lekarz z powołania. Cieszę się, że istnieją jeszcze tacy ludzie i tacy lekarze. Panie Doktorze, dziękuję za trafną diagnozę.

Pan Jarco jest naprawdę miłym lekarzem, ale niestety kiepskim gastrologiem. Niestety jego brak kompetencji i ignorancja powodują, że zamiast pomóc, może zaszkodzić. W moim przypadku wystawił błędną diagnozę, a mówiąc swoje zalecenia ignorował fakt, że przed momentem mówiłem, że już od dawna bez rezultatów stosuję się do takich samych wytycznych. Na moje pytanie czy powinienem zrobić gastroskopię - zdecydowane zaprzeczył, zarzekając się, że absolutnie nie ma takiej konieczności (oczywiście później zrobiłem je na własną rękę u innego lekarza i było kluczowe do wystawienia u mnie poprawnej diagnozy). Jeśli chcecie miło porozmawiać, to możecie śmiało udać się na wizytę do Pana Jarco, jeśli zależy Wam na pozbyciu się choroby - wybierzcie prawdziwego specjalistę.

Oby więcej takich lekarzy...Nader rzadko spotykane podejście do pacjenta. Panie Doktorze, dziękuję...Polecam!

Bardzo polecam tego lekarza: kompetentny, konkretny, uprzejmy. Spełnił moje oczekiwania co do fachowej wizyty.Tłumaczenie choroby i związanych z tym tematów - bez najmniejszych zastrzeżeń!Jasno i zrozumiale dla mnie. Super doktor.

Super doktor.

Wciąż poszukujesz "Internista Bielsko-Biała"?

N.Z.O.Z. Victodent
ulica Adama Poniatowskiego 28