Jacek Koźlik

2,6
2,5
2,5
2,6

Polecam prof Kozlika, lekarz ma leczyć a nie być uroczy i miły. W ciągu mojej choroby uratował mój jajnik przed usunięciem, pierwsza ciąża z problemami uratowana. Trzeba przyznać że nie jest bardzo empatyczny ale kieruje świetnym zespołem w szpitalu, a to chyba o czymś świadczy.

Czytam i niedowierzam tym negatywnym opinia .Pan Profesor z ogromna wiedza i doswiadczeniem , Uratowal mnie zycie , w pore zareagowal i zdiagnozowal . Uprzejmy rzetelny lekarz , Odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania i ustalił plan działania. Tego właśnie oczekuje się od lekarza.

Ginekolog, który zdecydowanie nie jest z powołania. Nie ma szacunku dla kobiecej intymności, okrutnie arogancki. Miałam przeprowadzany zabieg w szpitalu Raszei- czułam się okropnie przestraszona i bardzo źle potraktowana podczas badania wśród pielęgniarek, innego lekarza oraz kilku rezydentów.

Tragedia pod każdym względem... Niemiły, arogancki, wyniosły, do tego badanie wykonane brutalnie, boleśnie. Zostałam potraktowana źle dwa razy w ciągu dwóch dni, ale niestety ciężko zwrócić uwagę "wielkiemu Panu Ordynatorowi" z przerośniętym ego.

Nie przestrzega praw pacjenta do intymności i godności. Nie pyta pacjentek o zgodę na uczestniczenie w badaniu stażystów

Ostrzegam przed tym lekarzem pod każdym względem. Totalny brak taktu i ludzkiego podejścia do pacjentki. Szczególnie ostrzegam kobiety z endo.Spotkanie z tym lekarzem wspominam jako koszmar, którego nie życzę nikomu..

Nie polecam! Doktor ewidentnie chciał mnie naciągnąć na pieniądze. Powiedział, że co 3 miesiące muszę się stawiać, aby wypisał mi kolejne recepty na tabletki antykoncepcyjne (każda wizyta ok. 200 zl). Zmieniłam lekarza i nie bylo problemu z tym, żeby wypisał mi od razu na pół roku, a potem dosłał smsem e-recepte. Mój nowy ginekolog sam stwierdził, że było to niepotrzebne wyciąganie pieniędzy.

Nie polecam!

Nie polecam tego lekarza, dlatego że zawiodłam się na nim podczas mojej drugiej ciąży. Prowadził ją od początku a nie przygotował mnie na to że urodzę dziecko z rozszczepem. A po urodzeniu zajrzał do mnie tylko raz i stwierdził że córka nie wygląda tak żle i że prawie nie widać. A rozszczep był duży. Lekarze dziwili się za jego plecami że nie poinformował mnie o tym wcześniej. A przy porodzie jako matka mojego dziecka przeżyłam nie mały szok. Ale teraz dzięki opieca pana profesora Stępniewskiego moja córeczka jest piękną dziewczynką , za co serdecznie dziękuję profesorowi i Bogu.

W 43 tygodniu ciaży chcia mnie wyrzucić ze szpitala!!! Miałam przyjść za 2tyg.-nie można ingerować w naturę-stwierdził! Ciekawe czy moje dziecko by żyło! Musiałam kłamać i udawać bóle! Na szczeście poszedł na urlop i zajął się mną bardziej kompetentny lekarz... Nie polecam tego lekarza NIKOMU! Ani szpitala, jeśli nie jest się super pacjętką ordynatora! Żenada!

Ordynator, a to dobre. Wyniosły, arogancki, kompletnie zapatrzony w siebie. Brak chęci wytłumaczenia danej sytuacji pacjentowi/klientowi. Wielki pan w swoim zamku. Przez szacunek do nazwiska Patrona szpitala nie przytoczę. widzi i dostrzega to co chce, dobre traktowanie tylko dla swoich pacjentów.

Ordynator, a to dobre.