dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Kinga

02.12.2016

Dziś miałam wykonywana gastroskopię u dr Langowskigo i nie mogę wyjść z podziwu nad osoba Pana doktora Uprzejmy,taktowny po prostu REWELACYJNY!! Nawet tak nieprzyjemne badanie wykonywane przez takiego fantastycznego człowieka jest to przejścia

Uprzejmy,taktowny po prostu REWELACYJNY!!

GABRIELA

02.09.2016

Wspaniały lekarz, godny zaufania i polecenia innym. Bardzo rzeczowy i kompetentny. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Zawsze cierpliwy i bardzo uprzejmy.

01.12.2012

Kompetencja połączona z ludzkim podejściem do pacjenta. Godny polecenia. Już dawno nie spotkałam tak uroczego człowieka, mężczyzny.

25.11.2012

gorąco polecam, profesjonalista z odpowiednim podejściem do pacjenta

gorąco polecam, profesjonalista z odpowiednim podejściem do pacjenta

08.09.2012

Dr Langowski jest porostu aniołem, polecam go każdemu, kto wybiera się na badanie typu kolonoskopia, gastroskopia itp..Ja miałam robioną kolonoskopię i przed badaniem byłam przerażona, ale jak weszłam do gabinetu i zostałam przywitana serdecznym uśmiechem doktora, tak cały stres gdzieś umknął. Przez całe badanie śmiałam się, doktor robił wszystko powoli i delikatnie, nic na siłę.., cały czas ze mną rozmawiał i się uśmiechał. Po badaniu wszystko dokładnie wytłumaczył. Naprawdę rewelacja. Z czystym sumieniem polecam dr Langowskiego. To człowiek z powołaniem do wykonywania swojego zawodu.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

dr
Krzysztof Dereń