dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Dr. Jacek Langowski to sympatyczny, pełen empatii człowiek, oraz wspaniały lekarz, który dotkniętemu chorobą człowiekowi po prostu pomaga. ....nie zostawia go sam na sam z biurokratyczną machiną NFZ. Panu Doktorowi zawdzięczam zdrowie i najprawdopodobniej życie i jestem mu za to bardzo, bardzo wdzięczny i życzę ...

Panu Doktorowi zawdzięczam zdrowie i najprawdopodobniej życie i jestem mu za to bardzo, bardzo wdzięczny i życzę każdemu kto znajdzie się w podobnej sytuacji jak ja aby napotkał na swojej drodze takiego właśnie lekarza jak dr Jacek Langowski

Zbigniew Pazera

Dr Langowski wykonywał mi kolonoskopię,jestem zachwycona Panem doktorem,dokładnie tłumaczy,,uspokaja pacjenta,wita,żegna,ciepły i miły człowiek,który rzetelnie wykonuje swój zawod.Polecam I dziękuję doktorze...

Dziś miałam wykonywana gastroskopię u dr Langowskigo i nie mogę wyjść z podziwu nad osoba Pana doktora Uprzejmy,taktowny po prostu REWELACYJNY!! Nawet tak nieprzyjemne badanie wykonywane przez takiego fantastycznego człowieka jest to przejścia

Uprzejmy,taktowny po prostu REWELACYJNY!!

Wspaniały lekarz, godny zaufania i polecenia innym. Bardzo rzeczowy i kompetentny. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Zawsze cierpliwy i bardzo uprzejmy.

Kompetencja połączona z ludzkim podejściem do pacjenta. Godny polecenia. Już dawno nie spotkałam tak uroczego człowieka, mężczyzny.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

dr
Krzysztof Dereń