dr n. med. Jacek Myć

Kardiolog

Marlena

22.03.2017

Doskonały specjalista! To mój lekarz prowadzący, do którego chodzę na wizyty kontrolne tj. (EKG, echo serca, holter EKG) do Unicardii na Kluczborskiej przy Szpitalu JP II. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Bardzo miły i rzetelny, jeśli mam problem, poświęca mi tyle uwagi ile naprawdę potrzebuję. A poziom usług w Unicardii nie do porównania z NFZ... Sprzęt najwyższej klasy!

18.02.2014

Fantastyczny człowiek ,świetny specjalista. Profesjonalizm pod każdym względem. Oby wszyscy lekarze w taki sposób podchodzili do opieki nad pacjentem. Dziękuje

27.08.2012

Polecam, bardzo dobry specjalista.Bardzo dokładny i rzetelny,nie pomija szczegółów.Gorąco polecam

27.03.2012

Przed operacją (zastawka aortalna) byłem prowadzony i przygotowywany na zabieg jaki mnie czekał przez ponad 2 lata,po operacji już mija rok. Lekarz rzetelny, poświęca duzo czasu na rzeczowe i szczere przedstawienie sytuacji w jakiej znajduje się pacjent, pełny profesjonalizm. jerzy k.

jerzy k.

14.10.2011

Super fachowiec, moglby byc tylko deczko milszy,ale za to na pewno jego diagnoza wynikala z bardzo dobrego badania, tym bardziej ze bylem u niego w Unicardii tam kolo szpitala Jana Pawla II i poziom obslugi byl znacznie wyzszy niz w szpitalu. Panie w Rejestracji mile, lekarz mily i wynika natychmiast. i o to chodzi!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiolog "?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
Tychy
PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
Żary

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"

Wrocław

MEDIX