dr Jacek Pantofliński

Endokrynolog

Mily i uprzejmy ale żle zrobił mi biopsje tarczycy. Niestety.

Mily i uprzejmy ale żle zrobił mi biopsje tarczycy.
Niestety.

jestem pacjentka pana dr. i jestem zadowolona jest bardzo dobrym sympatycznym i miłym lekarzem zawsze mozna z nim pogadać

Matka mie się pochorowala, caly czas stękała, nic nie mogla ugotować i nie wiedzieliśmy co mamy robić, jak doktórka rejonowa skierowanie dała po dopiero wielu naszych żądaniach to my z matkom pojechali na klinike do Krakowa i tam Pantofliński doktór medyczny jom leczył i Se dał rade tak, że matka ozdrowiała i teraz przy garach stoi i zawsze mam jakijś ciepły posilek. Tego doktora chwale strasznie, bo jakby nie on tobym bez zdrowy matki musił być i w barach jeść albo tyko same hamburgery i to same te śmieci. Popieram, ...

Popieram, ze na klinice w Krakowie majom takiego dobrego lekarza co moi matce pomógł i ja też żem skorzystał, bo matka w domu już nie marudzi tylko siem domem zajmuje.

Filip

Wspaniały lekarz, polecam wszystkim. Moje zdrowie się poprawiło odkąd chodzę do tego lekarza

Tego lekarza bardzo serdecznie polecam. Jestem mu wdzięczna za profesjonalne leczenie i wysoki poziom kultury osobistej. Do takiego specjalisty chce się chodzić i leczyć się, bo po każdym etapie leczenia są widoczne pozytywne efekty. Warto inwestować w zdrowie i cieszyć się z życia po wyzdrowieniu.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Kraków"?

Ewa Krajewska-Siuda

Endokrynolog dziecięcy