Endokrynolog Kraków

wizyta już od 150

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Doktora trafiłam przez żylaki, które męczyły moje łydki. Lekarz stwierdził, że najlepsza będzie laseroterapia i faktycznie miał rację. Dzisiaj nie tylko nie bolą mnie nogi, ale także wyglądają one dużo dużo lepiej.
Opinia dodana przez: daria

lek. med. Katarzyna Mruk

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

PAMedica Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne
Os. Piastów 40

Zdecydowanie odradzam jak chcecie stracic pieniadze tylko, lekarz nie zapytal o nic, wystawil recepte wlisal kolejna wizyte. Usg nawet nie zrobil ja sama musialam go o wszystko pytac nic nie doradzil nie wytlumaczyl dalszego leczenia. Odradzam.
Opinia dodana przez: nikt

lek. med. Katarzyna Tyrawa

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

PAMedica Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne
Os. Piastów 40

Bardzo sie spieszy, nie poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi, jest miła, stara się tłumaczyć ale mało składnie przyczynę choroby

lekarz Bohdan Huszno

Lubomirskiego Aleksandra 7/7

Cudowny człowiek, świetny specjalista. Nie mogłam mieć dzieci z powodu autoimmunologicznego zapalenia tarczycy. Dzisiaj moja zdrowa, roczna córeczka i ja pozdrawiamy Pana Profesora!
Opinia dodana przez: xxxmisiek

Gabinet Endokrynologiczny
ŁUŻYCKA 42/49

Problemy z hormonami miałam prawie od zawsze, endokrynologów bez liku - każdy z nich mówił coś innego do dr Obiorek trafiłam przypadkiem - nikt mi jej nie zachwalał - czuję się bardzo dobrze - wszystkie hormony są unormowane dzięki dobrej diagnozie i doborze leków przez dr Obiorek.

lekarz Iwona Erd

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37

Serdeczne podziękowania za rzetelną i fachową opiekę medyczną, jak również za anielskie podejście do pacjentów. Dzięki Pani Doktor znaleziono przyczynę chorób. Dziękuję z całego serca.
Opinia dodana przez: Anna W.- M.

Alicja Hubalewska-Dydejczyk Gabinet Endokrynologiczny
ul. Lubicz 25/7

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem. Po kilku latach leczenie w innych gabinetach trafiłam do Pani doktor ze skierowaniem na operacje. Dzięki jej leczeniu uniknęłam niepotrzebnej operacji i otrzymałam odpowiednia dawkę leków .

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz Harmonia Zdrowia i Urody
ul. Długosza 12
Kraków

Byłam dopiero na jednej wizycie, ale muszę powiedzieć, że jestem zszokowana- pierwszy raz byłam u PRAWDZIWEGO lekarza. Miałam wizytę na 9:30, weszłam ok 9:45, gdyż p. docent poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzebuje na wszelkie czynności z nim związane. Mój poprzedni ginekolog, po prostu stwierdził, że mam takie i takie schorzenie, mimo że na usg nie było to takie oczywiste a dodatkowych badań nie zlecił, po czym przepisał popularne leki ...

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Bardzo profesjonalny lekarz, a jednocześnie kulturalny i miły człowiek. Bardzo szczegółowo przeprowadził wywiad i przepisał odpowiednie leki. Polecam w 100% i jeśli zajdzie potrzeba na pewno skorzystam z usług Pana doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Endokrynolodzy w Krakowie