Endokrynolog Kraków

Endokrynolog Kraków dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Doktora trafiłam przez żylaki, które męczyły moje łydki. Lekarz stwierdził, że najlepsza będzie laseroterapia i faktycznie miał rację. Dzisiaj nie tylko nie bolą mnie nogi, ale także wyglądają one dużo dużo lepiej.
Opinia dodana przez: daria

lek. med. Katarzyna Mruk

Internista, Endokrynolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Gabinet Endokrynologiczny
ŁUŻYCKA 42/49

Problemy z hormonami miałam prawie od zawsze, endokrynologów bez liku - każdy z nich mówił coś innego do dr Obiorek trafiłam przypadkiem - nikt mi jej nie zachwalał - czuję się bardzo dobrze - wszystkie hormony są unormowane dzięki dobrej diagnozie i doborze leków przez dr Obiorek.

Alicja Hubalewska-Dydejczyk Gabinet Endokrynologiczny
ul. Lubicz 25/7

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem. Po kilku latach leczenie w innych gabinetach trafiłam do Pani doktor ze skierowaniem na operacje. Dzięki jej leczeniu uniknęłam niepotrzebnej operacji i otrzymałam odpowiednia dawkę leków .

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz Harmonia Zdrowia i Urody
ul. Długosza 12
Kraków

Byłam dopiero na jednej wizycie, ale muszę powiedzieć, że jestem zszokowana- pierwszy raz byłam u PRAWDZIWEGO lekarza. Miałam wizytę na 9:30, weszłam ok 9:45, gdyż p. docent poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzebuje na wszelkie czynności z nim związane. Mój poprzedni ginekolog, po prostu stwierdził, że mam takie i takie schorzenie, mimo że na usg nie było to takie oczywiste a dodatkowych badań nie zlecił, po czym przepisał popularne leki ...

ZAKŁAD OPTYCZNY MAŁGORZATA ŁOCHOWSKA
ul. Na Błonie 1

Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za okazaną cierpliwość i pomoc. Od kilku lat cierpiałam na niezdiagnozowaną przez nikogo (mimo,że odwiedzałam różnych specjalistów) niedoczynność tarczycy. Pan Doktor Ignacak nie zbagatelizował mojego problemu ze złym samopoczuciem i nadwagą ale podszedł poważnie do mojego problemu. Okazało się,że moje schorzenie nie tylko ma wpływ na moje samopoczucie ale także na wagę! Po włączeniu hormonu stopniowo powróciła chęć do życia i zaczęłam chudnąć. Jestem ogromnie ...
Opinia dodana przez: Marta

Medren
Kobierzyńska 117B/1u
Kraków

pani doktor godna polecenia. traktuje pacjenta jak czlowieka ,wyjasnia tajniki choroby i tlumaczy tak ze pacjent rozumie. niejeden lekarz powinien tego sie nauczyc.

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Lekarz godny polecenia znający się na swoim fachu bardzo przykładający się do leczenia wyrozumiały umiejący wytłumaczyć przebieg choroby sposób leczenia ,polecam
Opinia dodana przez: Marian

UNICARDIA
ul. Kluczborska 15

Pani doktor bardzo wiele zawdzięczam. Jest niezwykle oddana. I nie bardzo rozumiem poprzedniej pani. Ja tez mam corke z chorą na graves-Basedowa. Nie wiem jakie są statystyki bo się na tym nie znam. Leczę córkę od 5 lat u pani Doktor Krajewskiej najpierw w Ligocie, potem na Powstańców i co jakis czas sprawdzała czynnik Trab i z tego co mi tłumaczyła podwyższony to choroba basedowa. Moja corka zawsze miała koło ...

Lux-Med
Libiąż ul.Piłsudskiego 14

Od ponad roku leczę się na tarczycę, ale poprzedni Pan profesor jakoś nie bardzo umiał rozmawiać jak pytałam o chorobę.
Obecny endokrynolog ma bardzo fajne, na luzie podejście do pacjenta. Czasu poświęcił mi tyle ile było trzeba aby wytłumaczyć zaistniały problem chorobowy. Naprawdę godny polecenia
Opinia dodana przez: Paulina

Endokrynolodzy w Krakowie