dr Dorota Roztoczyńska

Endokrynolog dziecięcy

Wizyta w dniu dzisiejszym na NFZ u Pani doktor okazała się najlepszym co mogło spotkać moje dziecko!Wkońcu ktoś nie zbagatelizował problemów syna a wręcz przeciwnie! Pani doktor bardzo rzeczowa,konkretna i profesjonalna z ogromnym sercem i podejściem.Bedę każdemu polecać i życzę sobie samym takich lekarzy !

Pani doktor uratowała mi życie - wycięgnęła mnie z anoreksji, miałam 29 lat, 154 cm wzrostu i ważyłam 38 kg. Było ze mną bardzo źle. Dzięki odpowiednim lekom na tarczycę, diecie i motywacji szybko dobiłam do wagi prawidłowej i zaszłam w ciążę. Uważam, że Pani Dorota jest wspaniałym lekarzem i będę jej wdzięczna do końca życia.

Naprawdę świetna lekarka. Pomimo tego iż trafiłem do niej już jako osoba dorosła baardzo mi pomogła. Od razu wzbudziła moje zaufanie. Zwróciła uwagę na rzeczy, które innych lekarzy w ogóle nie obchodziły, a były bardzo ważne. Po każdej wizycie widoczne były efekty leczenia. Wprawdzie jest szczerą osobą i mówi wprost, ale sądzę, że to wspaniała cecha, gdyż nie pozwala się człowiekowi rozczulać nad sobą, tylko zaraza pozytywną energią, która także jest ważna w toku leczenia. Nie traktuje osoby jak pacjenta tylko jak przyjaciela, któremu należy pomóc. Poza tym posiada świetne kompetencje. Polecam wszystkim, bez względu na wiek.

świetne podejście do dziecka, pomogła przełamać strach mojej córki, rozkładała wszystkie możliwości podjęcia najlepszego leczenia. Bardzo miła i zyczliwa. Polecam :)

Pani doktor jest bardzo dobra jezdżłam po doktorach i nie wykryły choroby u syna a doktorka od razu powiedziała jaką ma chorobę genetyczne i sprawdziło się i dużo pomogła polecam

super lekarz polecam kazdemu kto ma problemy z tarczyca leczy moja corke i jestem bardzo zadowolona.

Nie mogę powiedzieć złego słowa, niestety dla syna co założyła we wstępnym badaniu sprawdziło się. Fachowość bez zarzutu.

Fantastyczny człowiek i profesjonalny lekarz. Spokojna, rzeczowa i analityczna. Nie sieje niepotrzebnej paniki - wręcz przeciwnie.