Filtruj terminy

Endokrynolog Dziecięcy Kraków

UNICARDIA
ul. Kluczborska 15

Pani doktor bardzo wiele zawdzięczam. Jest niezwykle oddana. I nie bardzo rozumiem poprzedniej pani. Ja tez mam corke z chorą na graves-Basedowa. Nie wiem jakie są statystyki bo się na tym nie znam. Leczę córkę od 5 lat u pani Doktor Krajewskiej najpierw w Ligocie, potem na Powstańców i co jakis czas sprawdzała czynnik Trab i z tego co mi tłumaczyła podwyższony to choroba basedowa. Moja corka zawsze miała koło 10. Wiec nie wiem po co statystyka jak jes Trab.Kaśka miała 2 razy robioną próbę odstawienia i za każdym razem wracalyśmy do Metizolu,raz po 4 miesiącach,raz już po 2 miesiącach. Też zostałam wysłana do Gliwic na radiojod i też lekarka kazała wszystko odstawic. W maju tego roku przed maturą Kaśka schudła 5 kilo i miała tętno powyżej 120/ min, włosy zaczeły wypadać garściami. Nikt nas nie chciał przyjąc, pierwszy szybki, wolny termin do Gliwic dostałyśmy za miesiąc. I co niezawodna okazała się doktor Krajewska od razu nas przyjęła włączyła leczenie, pisała zaświadczenia bo wydawało się, że córka obleje maturę. Na szczeście wszystko dobrze się skończyło. Jak wyrównana wróciła do Gliwic to od razu zlecono radiojod. Jak na razie mamy spokój, ale i tak wszystko konsultuje z dr. Krajewską, do której mam bezgraniczne zaufanie. Więc zanim ktoś napisze jakieś pierdy ze statystyką to znaczy, że wogole nie wie na co jego dziecko choruje i jak to przebiega. Wyleczenie w tej chorobie chyba nie istnieje-sprawdż sobie statystyke. Z wdzięcznością dla dr. Krajewskiej, ktora mi nigdy nie odmowiła pomocy i to nie tylko w sprawie tarczycy. Magdalena i Kasia Filipczak.

ul. Kurczaba 3
Kraków

Pani doktor uratowała mi życie - wycięgnęła mnie z anoreksji, miałam 29 lat, 154 cm wzrostu i ważyłam 38 kg. Było ze mną bardzo źle. Dzięki odpowiednim lekom na tarczycę, diecie i motywacji szybko dobiłam do wagi prawidłowej i zaszłam w ciążę. Uważam, że Pani Dorota jest wspaniałym lekarzem i będę jej wdzięczna do końca życia.

lekarz Edyta Barczyk

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53

Endokrynolodzy dziecięcy w mieście Kraków