lek. med. Tadeusz Plinta

Endokrynolog

3,6
3,4

Zdecydowanie odradzam jak chcecie stracic pieniadze tylko, lekarz nie zapytal o nic, wystawil recepte wlisal kolejna wizyte. Usg nawet nie zrobil ja sama musialam go o wszystko pytac nic nie doradzil nie wytlumaczyl dalszego leczenia. Odradzam.

Stanowczo odradzam, lekarz nie przyjemny, lekkie podejście do problemu z jakim przychodzisz. Patrząc na zachowanie powinien już przejść na emeryture.

Zdecydowanie odradzam. Lekarz nieprzyjemny, nie sympatyczny, nie zapytał ani o dolegliwości, samopoczucie, o zażywanie leki, jednym słowem "o nic", zagladnal jedynie w wyniki badań, nie wytłumaczył ani leczenia, ani choroby. Dobrze, że byłam wcześniej u innego lekarza, a u tego tylko na konsultacji. Pomijając, że byłam prywatnie. Zdecydowanie wielki minus.

Jestem pacjentką od 8 miesięcy i jestem zadowolona.Bardzo dobrze wszystko tłumaczy.Ja polecam:)

Wspaniały lekarz, duża kompetencja, bezinteresowna pomoc. Wszystkim polecam

Wspaniały lekarz, duża kompetencja, bezinteresowna pomoc. Wszystkim polecam

Godny polecenia, profesjonaly, zaskakujące wyniki leczenia

Godny polecenia, profesjonaly, zaskakujące wyniki leczenia

Bardzo dobry endokrynolog, gorąco polecam każdemu pacjentowi.

Bardzo dobry endokrynolog, gorąco polecam każdemu pacjentowi.

Polecam. Leczę się u Pana Doktora już 5 lat i naprawdę widać olbrzymie rezultaty.