dr n. med. Jacek Turowski

Nie polecam tego lekarza. Jest bardzo niemiły i niedelikatny. Robiłam u niego USG piersi, nie było to pozytywne doświadczenie.

dr prowadził moją pierwszą ciążę. Robił mi też cięcie - jestem bardzo zadowolona. Bez żadnych komplikacji, dwa dni po operacji funkcjonowałm zupełnie normalnie. Jestem obecnie w drugiej ciąży i również prowadzi ją dr Turowski.

Jestem obecnie w drugiej ciąży i również prowadzi ją dr Turowski.

Ja bym nie skorzystała więcej z usług tego lekarza. Nie był ani miły ani niemiły. Może był zmęczony, po dyżurze, nie w humorze, nie wiem, ale wydaje mi się, że każdemu pacjentowi należy się odrobina uwagi. Wprawdzie robił mi tylko jedno usg ciąży, ale byłam rozczarowana. Badanie zapewne było wykonane profesjonalnie, ale jako, że była to moja pierwsza ciąża (a badanie było w 30 tygodniu)to chciałabym wiedzieć czy wszystko jest w porządku i chociaż przez chwilkę zobaczyć moje maleństwo na ekranie. Tymczasem o wszystko musiałam się dopytywać czy dziecko jest prawidłowo ułożone, czy waży prawidłowo, czy wszystko jest w normie, bo pan doktor od siebie powiedział tylko, że serduszko bije dobrze. Taki trochę służbista, poklikał w monitor, poklikał i powiedział, że wynik do odbioru za kilka dni u lekarza prowadzącego.

Lekarz zawsze znajduje czas dla pacjentki, jest dostępny oraz niekrępujący. Chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie nurtujące pytania.

Polecam.dr prowadził moją pierwszą ciążę i bylam bardzo zadowolona zawsze pomocny i bardzo miły i nie stresujący.

Brak zastrzeżeń. Polecam.Poród przez cesarke przebiegł bez najmniejszych problemów, blizna prawie niewidoczna, opieka poporodowa też w porządku. Pozdrawiam

Pozdrawiam

nie mam żadnych zastrzeżeń,odbierał mój pierwszy poród, prowadził drugą ciążę zgodnie ze sztuką lekarską, nie zauważyłam żadnych uchybień, dziecko urodziło się zdrowe.

Dr Jacek Turowski to konował!!! Przez jakiś czas z mężem staraliśmy się o dziecko. Wreszcie nie dostałam okresu i zrobiłam badanie beta hcg. Zadzwoniłam do dr Turowskiego, żeby zapytać kiedy powtórzyć to badanie. Wcześniej trafiłam do niego do Alfy na usg przez przypadek, a że nie miałam swojego ginekologa postanowiłam, że będę korzystać z jego pomocy, jak się później okazało to był okropny błąd! Doktor kazał powtórzyć badanie beta hcg za trzy dni i jeśli wzrośnie przyjąć na badanie usg. Wszystko było ok, poszłam na wizytę, okazało się, że jestem w 4 tygodniu upragnionej ciąży. Doktor kazał przyjść do siebie za 4 tyg. Na tej kolejnej wizycie miałam powtórzone badanie usg. Doktor powiedział, że pęcherzyk wzrósł i wygląda teraz na 6 tydz ciąży, jednak nie widać serduszka (a byłam już wtedy prawie w 9 tyg ciąży,ale doktor Turowski twierdził, że wszystko wyrówna się z czasem). Kazał mi przyjść za około 2-3 tyg i wtedy powinno już być widać serce i UWAGA!! dopiero wtedy założy mi kartę ciąży. Czekałam na kolejną wizytę z nadzieją, że już niedługo zobaczę serduszko swojego maleństwa. Jednak równo w dwa tygodnie od wizyty u doktora zaczęłam nieznacznie plamić. Była to moja pierwsza ciąża więc przerażeni razem z mężem zwróciliśmy się o pomoc do szpitala na Karową. Zanim trafiłam do szpitala wielokrotnie dzwoniłam do doktora Turowskiego, ale za każdym razem mówił, że nie ma czasu ze mną rozmawiać. W szpitalu zrobiono mi usg. Pani doktor przekazała mi wyrok, od 4 tygodni nosi pani w sobie puste jajo płodowe, zupełnie martwe. Zrobiono mi jeszcze badania z krwi i polecono zgłosić się następnego dnia na czczo do szpitala na zabieg wyłyżeczkowania macicy. Kiedy trafiłam na oddział powtórzono usg - byłam w 10 tygodniu ciąży, a właściwie już kończył się 10 tydzień, ale zarodka wciąż nie było. To cud, że nie dostałam krwotoku. Zaczęło się już zakażenie krwi. Doktor Turowski już na poprzedniej wizycie powinien koniecznie zrobić badanie krwi i pokierować mnie do szpitala. Przeżyliśmy z mężem tragedię utraty ciąży, ale mąż przeżył też ogromny stres związany z tym, że przez ignorancję i brak kompetencji doktora Jacka Turowskiego zbyt późno trafiłam na zabieg. Drogie Panie zastanówcie się kilka razy czy warto własne zdrowie i życie oddawać w ręce tego KONOWAŁA!!!! A kiedy jesteście w ciąży nie narażajcie też swojego maleństwa na ten zupełny brak kompetencji!

Jest to fachowiec z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą. Podchodzi do pacjentki z dużym zainteresowaniem. Chętnie tłumaczy wszystkie obawy. "człowiek z misją"

Nie polecam! Pan Doktor powiedział, mi że szyjka mi się skraca i kazał leżeć, nieźle mnie nastraszył wcześniejszym porodem. Na wizycie w szpitalu okazało się, że szyjka nadal długa i wcale się nie skróciła. Za to w ogóle nie zauważył, że nie mam wód płodowych co doprowadziło do tego że dziecko ledwo uratowano i urodziło się w małowodziu. Wizyta zbyt droga jak na kompetencje tego lekarza!