lekarz Jacek Wędrychowicz

2,6
2,6
2,4

Zawsze poświęca bardzo dużo czasu, jest jedynym z wielu ginekologów, których znałam, który przy wizycie po receptę na pigułki nie ogranicza się do jej wypisania, ale bada, sprawdza i pyta, czy się je dobrze znosi. Robi wywiad rodzinny, doradzał mi z innymi niż ginekologiczne problemami. Kiedyś nawet umówił się w czasie prywatnym w święto, gdy pilnie potrzebowałam recepty i nie wziął ani grosza. Gorąco polecam!

polecam.... ha nawet gdyby mi zaplacili to nidy bym tego dziada nie poleciła... napewno świetny skoro od 6 miesiąca ciąży miałam ciśnienie 140/90 ale to przecież u kobiety w ciąży normalne... tak świetnie prowadził moją ciąże że doprowadził mnie do takiego stanu że własnego porodu nie widziałam bo zapadłam w śpiączke w 38 tyg. ale to pewnie tez u niego normalne i to że mój ogólny stan lekarz położnik określił jako krytyczny i 6 godz będzie decydowało czy w ogóle przeżyje i czy mózg nie uszkodzony a to co mój maleńki synek przeżył żadnej matce nie życze takich przeżyć ale najbardziej mnie dobił jak poszłam do niego po połogu to mi się bezczelnie zapytał czy nie miałam siły urodzić i czy dziecko w ogóle żyje to mu p[owiedziałam że juest zwykłym koniowałem i że nawet zwierząt nie powi nien leczyć a co dopiero ciąże kobietą prowadzić przepraszam że się rozpisałam ale na samą myśl o tym człowieku cała się gotuje

Zdecydowanie odradzam wizytę. Prowadził moją ciążę, urodziłam martwego synka w 7 miesiącu i nie to jest powodem dla którego odradzam wizytę u tego lekarza, ale fakt że nie kieruje się praktyką tylko teorią. Jak zapytałam się o badania połówkowe to stwierdził,że nie wie o czym mówię zaczął się śmiać bo czegoś takiego po prostu nie ma. Jedynie na czym się wyznał to na płci dziecka miał być chłopiec.Na ostatnią wizytę kontrolną czekałam ponad miesiąc i to od razu nie powiedział co się dzieje tylko na konsultację wysłał na której okazało się, że dziecko nie żyje i było bardzo schorowane:( mogłabym jeszcze więcej wypisać czynników na "nie", ale to nie ma sensu po prostu nie korzystajcie z usług tego człowieka. Lepiej dla wszystkich kobiet by było jakby przeszedł na emeryturę.

Lekarz na wizycie kontrolnej zadawał mi dziwne pytania - jakiego rodzaju mam orgazmy (???!), jak często?? i wyjaśniał pozycje, w której kobieta zawsze ma orgazm (!!!), a na koniec zapytał dlaczego nie noszę spódniczki. Przeżyłam ciężki szok. Z gabinetu wyszłam roztrzęsiona. Z dala od takich 'specjalistów'.

najgorszy ginekolog u jakiego byłam, to była pierwsza wizyta z której chciałam uciec! gdy mu powiedziałam, ze mam problemy upławami i myślę, ze jest to zwiazane z tabletkami antykoncepcyjnymi, bo pojawiły się od kiedy je biorę, to powiedział mi, ze po pierwsze to mam ODCHODY z pochwy ( bo tylko lekarz moze powiedzieć: "upławy") a po drugie to NA PEWNO nie z powodu tabletek, choc na ulotce jest napisane, ze jednym z skutkow ubocznych mogą być upławy. W trakcie badania stwierdził, ze to naturalne odchody i nie mam sie czym pzrejmować. Nie pytałam o nic więcej. Do tego wizyta trwa bardzo długo, po 40 min. na pacjentkę, z powodu powolności doktora, czekałam 1,5 h na swoją kolej! Rozumiem, ze to starszy człowiek, ale może w takim razie czas pzrejść na emeryturę? Jestem pod wrażeniem, ze niektóre kobiety prowadzą u niego ciążę, nigdy bym się nie odważyła.

Nie polecam tego lekarza !!! Jedno dziecko już u niego poroniłam ponoć nie rozwijało się prawidłowo. Teraz jestem w drugiej ciąży którą też prowadził doktor Wędrychowicz. Podczas drugiej wizyty (byłam w 12 tyg. ciąży) po badaniu cytologicznym zaczęłam krwawić, zapytał czy krwawiłam wcześnie powiedziałam że nie. Na to on że mu się nie podoba ta ciąża że jest za mała i będą z nią problemy. Dał skierowanie do szpitala na polnej na skierowaniu napisał "poronienie" więc możecie sobie wyobrazić co czułam w tej chwili, jechałam do szpitala z myślą że poroniłam drugie dziecko. Na polnej okazało się że krwawienie minęło jak już dojechałam, a z dzidziusiem jest wszystko dobrze. Prawidłowo się rozwija i ma dobrą wielkość jak na 12 tydzień. A krwawienie mogło wystąpić podczas badania cytologicznego z szyjki macicy i to każdy lekarz powinien wiedzieć, a nie straszyć od razu poronieniem. Natomiast to nie koniec na 3 wizycie w 17 tyg. ciąży przyszłam z wynikami badań laboratoryjnych i stwierdził Pan doktor że mam dodatnie wyniki toksoplazmozy. Znowu zdenerwowana czy dziecko będzie się dobrze rozwijało zapytałam czy możemy to jakoś leczyć? Powiedział że nie wie czy w ciąży można to leczyć i że wyśle mnie na konsultację właśnie z pytaniem "jak leczyć toksoplazmozę w ciąży" do poradni chorób odzwierzęcych. Natychmiast tam się udałam i zarezerwowałam termin wizyty. Tego samego dnia razem z mężem nie dawało nam to spokoju i zaczęliśmy porównywać moje wyniki z wynikami innych kobiet w internecie i wydawało nam się że jest wszystko w porządku. Ostatecznie mąż zadzwonił do laboratorium w którym miałam badania i zapytał o interpretację tych wyników, kobieta odpowiedziała że moje wyniki są rewelacyjne i nie mam żadnej toksoplazmozy :) Dla pewności na drugi dzień poszłam jeszcze do innego lekarza i to potwierdził, teraz już do niego uczęszczam. Naprawdę tyle nerwów ile zjadłam przez doktora to trudno opisać, nigdy więcej do niego nie pójdę , a wam pozostawiam decyzję.

Odradzam każdemu tego lekarza. Prowadzi moją ciaże, nie daje skierowań na potrzebne w ciaży badania kwitując przy tym'" a po co to Pani?" Na początku ciąży stwierdził że płód sie nie rozwija, nie sluchac echa serca plodu, po czym na polnej powiedzieli ze wszystko jest ok. Pierwszy i ostatni raz ten lekarz prowadzi moja ciaze

Dobry, godny polecenia lekarz. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentkom, dobrze tłumaczy.

p.Wedrychowicz prowadzil moja ciaze przez co moj syn urodzil sie w zamartwicy i niedotlenieniem przez co ma powazne problemy zdrowotne

Bardzo dobry lekarz! Poświęca dużo uwagi każdemu pacjentowi, pomaga rozwiązywać problemy i wątpliwości. Godny polecenia!