lekarz Jadwiga Budziszewska

Psychiatra

Niezwykle mądra i energetyczna Osoba, pobudzająca do sensownych kroków i chroniąca innych przed wszelkim złem . Dobro pacjenta jest dla Niej priorytetem. Trafnie ocenia wszelkie kryzysy oraz ..niebezpieczne związki. Rozmowa z tą Panią w gabinecie działa jak balsam na zranioną duszę. Zachowuje zdrowy dystans.Nie ocenia, nie osądza i nie diagnozuje pochopnie tylko ujmuje w lot sedno problemu inspirując do ratowania samego siebie.Szczerze polecam !

Lekarz wielkiego serca, fachowiec, specjalista, dobry człowiek, polecam wszystkim potrzebującym pomocy

Po długim leczeniu u polecanego, znanego lekarza, zdesperowany, zrezygnowany i otumaniony lekami trafiłem do P.Budziszewskiej.Polecam tego lekarza w 100% wszystkim tym, którzy stracili wiarę w powrót do zdrowia i normalne życie

Pani Doktor, dzięki Pani żyję, uśmiecham się, chodzę z podniesioną głową.Pomogła mi Pani wyjść z domu i wrócić na drogę życia.Jest Pani jedynym, znanym mi lekarzem, który zawsze odbiera telefon , ma czas na otarcie łez i pomoc. Pani Budziszewska to 100% lekarza i 100% człowieka

Pani Budziszewska to 100% lekarza i 100% człowieka

Pani Doktor to wybitny specjalista, pomogła mi w 100 %, bardzo dobry lekarz a przede wszystkim bardzo dobry człowiek, pełna ciepła i zrozumienia, gotowa do pomocy nie tylko "od 8 do 16", wg mnie najlepszy lekarz psychiatra we Wrocławiu.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Wrocław"?

Ginemedica
ul. Krawiecka 1