dr Jadwiga Kacprzak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Jest to cudowny lekarz z powołania. Pani dr Kacprzak była moim pediatrą teraz także zajmuje sie moim pierwszym dzieckiem i już wiem że drugie też do niej zapisze. Poświęca 100% swojego czasu zawsze odpowie na wszystkie pytania i co najważniejsze. Zawsze dokładnie zbada pacjenta nie ważne czy małego czy dużego.

Byłam jak na razie na jednej wizycie, ale pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, od dawna nie miałam do czynienia z tak miłym lekarzem. Zgadzam się w zupełności z poprzednimi wpisami i polecam.

Polecam. Zaangażowanie na 5+. Nie przepisuje drogich leków polecanych przez zagraniczne koncerny, tylko tańsze polskiej produkcji zamienniki. Potrafi dobrze zdiagnozować, jest bardzo pomocna, przeprowadza gruntowny wywiad dotyczący stanu zdrowia i widać, że dobro pacjenta jest dla niej priorytetowe. Pozdrawiam i polecam.

Jest to lekarz z powołania.Wiecej takich lekarzy

Jest to lekarz z powołania.Wiecej takich lekarzy

Pani doktor Jadwiga Kacprzak jest lekarzem z powolania. Podczas wizyt poswieca bardzo duzo czasu na zebranie wywiadu lekarskiego. Jest bardzo staranna i dokladna. Bardzo polecam tego lekarza! Polecam pomimo tego, ze czasem na swoja umowiona wizyte na okreslona godzine trzeba dluzej zaczekac, bo akurat trafil sie pacjent, ktoremu trzeba bylo poswiecic wiecej czasu niz wynikaloby to z czasu wizyty. Dla mnie takie zaangazowanie przemawia tylko na korzysc Pani Doktor.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Łódź"?

Andrzej Mandat

Homeopata
Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
90-031 Łódź
GABINET PRZENIESIONY NA UL. NOWĄ !!!!
Zapolskiej 25
Łódź