dr n. med. Jakub Jaworek

Anestezjolog

Bardzo nieuprzejmy i chamski człowiek. Wydaje mu się, że jest bogiem i może wszystko. Zapomina, że wszyscy jesteśmy ludźmi.

Nie jest ważne to jak spostrzegacie państwo tego człowieka tylko to co potrafi a potrafi wiele, bardzo wiele i to sie powinno liczyć

Fantastyczny facet, pełen profesjonalizm. Cierpliwy i miły. Umie wszystko wytłumaczyć w prosty i zrozumiały sposób

napewno nie polecam !!! bardzo niesympatyczny i zadufany w sobie . panie doktorz nie jest pan bogiem !!

uratował mnie od śmierci gdy lekarze z będzina zawiedli

uratował mnie od śmierci gdy lekarze z będzina zawiedli

Pan doktor jest świetnym specjalistą. Gdy pacjent jego opieką nie ma się czego bać, napewno będzie miał najlepszą opiekę. Pan doktor jest bardzo ostrożny w wypowiadaniu się na temat chorego, jednak informuje o wszelkich zmianach w zdrowiu pacjenta.Jego specyficzne poczucie humoru pomaga przejść przez ciężkie chwile choroby bliskich osób. Zdecydowanie godny polecenia!

Debil, zero wiedzy medycznej, cham i gbur. Krotko w tym temacie.

Debil, zero wiedzy medycznej, cham i gbur. Krotko w tym temacie.

Super medyk, człowiek i sportowiec (ćwiczy karate). Więc jak jakiś dupek będzie niemiły dla Pana doktora, proszę uważać bo wzęby może słusznie dostać. :)

dzieki Panu Dokrorowi mam mame to on niepozwolil jej umrzec ,tylko on nie zrezygnowal gdy inni nie dawali mojej mamie szns. A gdy inni lekarze ze szpitala w DG zawiedli pomogl jej kolejny raz. Cudowny lekarz a dotego wspanialy czlowiek mimo mlodego jeszcze wieku uprzejmy,przyjazny i bardzo kompetentny

uprzejmy,przyjazny i bardzo kompetentny

wspanialy lekarz liczy sie dla niego przedewszystkim czlowiek uratowal mi zycie