dr n. med. Jakub Kwiecień

Internista

Kompetentny fachowiec, polecam każdemu niezdecydowanemu. cała moja"dorosła" rodzina przychodzi do tego lekarza i zawsze jest trafnie zdiagnozowana, nie rozczula się nad małym przeziębieniem, natomiast do poważniejszych chorób zawsze podchodzi rzetelnie. Bardzo mi pomógł podczas ataku kamieni żółciowych (inny lekarz powiedział, że to stan zapalny żołądka),moją córkę trafnie zdiagnozował i postawił na nogi, kiedy jej stan był ciężki. Życzę, aby każdy - jeżeli już musi się leczyć - trafiała na takich lekarzy jak dr Kwiecień.

Moim problemem było nadciśnienie, leczyłam się wcześniej u kilku innych lekarzy mało skutecznie. Pan doktor zbadał mie i po pierwszej wizycie powiedział, że trzeba sprawdzić tarczycę, okazało się, że mam nadczynność i dlatego ciśnienie nie chciało się obniżyć, teraz jest wszystko dobrze, dziękuję

Wciąż poszukujesz "Internista Otwock"?

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
KLINIKA RADOŚĆ
ul. Patriotów 181
Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
Przychodnia Rejonowa w Karczewie
Warszawska 28
05-480 Karczew
Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
Medicover
Ul. Domaniewska