Internista Otwock

lekarz Karol Nietupski

Internista, Onkolog

Zaciszna 14
05-402 Otwock

Z pełnym przekonaniem polecam pana doktora Nietupskiego. Z zaangażowaniem i rzadko dziś spotykaną bezinteresownością zajął się moim problemem. Dzięki jego pomocy bardzo szybko zostałem zdiagnozowany i poddany operacji.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Agnieszka Kolińska

05-402 Otwock

Pani Agnieszka Kolińska jest bardzo dobrym lekarzem, posiadającym dar służenia sobą, swoim czasem drugiemu człowiekowi - pacjentowi. Lekarz z powołania. Pani doktor stawia prawidłową diagnozę, przekazuję skierowania na właściwe badania diagnostyczne.
Znalazłam się w sytuacji wymagającej udzielenia mi pilnej pomocy lekarskiej. Pani doktor spędziła przy mnie prawie godzinę kontorlując na bieżąco mój stan zdrowia i wyprowadzając mnie na prostą, bez konieczności wzywania Pogotowia. Następnego dnia Pani doktor zadzwoniła do ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Jacek Drojewski

Internista

Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock

Dziś dowiedziałam się, że jutro 14 lipca 2014r jest pogrzeb doktora Jacka Drojewskiego. SZOK !!!!!! Lekarz pracował w Przychodni na Armii Krajowej, zrezygnował z pracy w naszej Przychodni, miałam okazję być pacjentką lekarza na dyżurze w NPL-u. Przyjął mnie bardzo uprzejmie pomimo iż była to późna godzina.
Spoczywaj doktorze w pokoju
Opinia dodana przez: Zadowolona2

lekarz Piotr Gałązka

ZPZOZ
ulica Batorego 44
05-400 Otwock

Pan Piotr Gałązka to lekarz z powołania, kompetentny, bardzo oddany swojej pracy i przede wszystkim jest dla pacjenta, a nie papierów. Polecam!!!. Mam pełne zaufanie do Jego kompetencji. Oby więcej takich lekarzy..........
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Janusz Gruszka

Pulmonolog, Internista

05-402 Otwock

Zupełnie nie rozumiem, skąd te negatywne opinie.
Lekarz bardzo kompetentny, budzący zaufanie i wykazujący się ogromną wiedzą.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty, profesjonalnego podejścia oraz samego badania.
Lekarz poświęcił mi wystarczająco dużo czasu, rzeczowo odpowiadając na wszelkie moje wątpliwości i pytania, dodatkowo widać, że człowiek obyty, o niezwykłej kulturze osobistej.
Zdaje się, że niektórzy pacjenci nigdy nie wejdą na odpowiedni poziom.
Opinia dodana przez: Lala

lekarz Piotr Banasiak

05-402 Otwock

Zdecydowanie polecam, choć wszystko działo się tak szybko 12 minut z zegarkiem w ręku / za drzwiami zły, dziki tłum/ i następne numerki . Dostałam lekcje do odrobienia i wykładniki do następnej wizyty. Może dłuższej?

lekarz Konrad Lacki

Lekarz medycyny pracy, Internista

05-402 Otwock

Po operacji przepukliny pielęgniarka zdjeła szwy a on nie chciał nawet zobaczyć rany. Po 4 tygodniach po operacji kazał iść do pracy fizycznej i zakończył leczenie powiedział że zwolnienia chorobowe to nie socjalne od państwa. Dobrze że ktoś inny mnie operował. Zero kompetencji.
Opinia dodana przez: Sylwester

lekarz Diana Zygadło

Pulmonolog, Internista

Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc Otwock
ul. Reymonta 83/91
Otwock

Wszystkie przeczytane opinie są w 100% zgodne ze stanem faktycznym. Wspaniały lekarz jednocześnie ciepły i miły. Potrafiący podtrzymać na duchu.Nie mam dużego doświadczenia w dziękowaniu za uratowanie życia.
Opinia dodana przez: Konrad

lekarz Monika Lubas

Otwock

Wspaniały człowiek i lekarz. Bardzo pomogła mi w moich dolegliwościach. W cierpliwością i uwagą wysłuchała. Dokładnie przebadala i skierowała na potrzebne badania specjalistyczne. Bardzo miła, kulturalna, cierpliwa i przyjazna dla pacjenta.
LEKARZ Z POWOŁANIA. Polecam
Opinia dodana przez: Emerytka

lekarz Aneta Wróblewska

Internista, Wizyty domowe

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

wizyta już od 50
Pani dr Aneto, jest wszystko ok!!!!! Kochana, nie robisz wyjątków, obowiązuje umowa partnerska, zgadzam się, ale czasem życie tak przyłoży pacjentowi, że złamanie tej umowy może wyjść na dobre. Nie mogę więcej dzwonić do Ciebie, zmarł J.Drojewski :(((( Boże
miał 45 lat, miał"pilotować" mnie do emerytury. zostałam sama ze sobą. Ja poproszę o kontakt (tel 535 317 189) Pozdrawiam,Barbara
Opinia dodana przez: Zadowolona2

Interniści w Otwocku