Internista Otwock

Internista Otwock lekarz Karol Nietupski

Zaciszna 14
05-402 Otwock

TO jest lekarz godny polecenia super lekarz bardzo kompetetny lekarz z prawdziwego zdarzenia mało takich super polecam

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Ja leczyłam się u tej pani doktor i byłam bardzo zadowolona

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Pani dr Aneto, jest wszystko ok!!!!! Kochana, nie robisz wyjątków, obowiązuje umowa partnerska, zgadzam się, ale czasem życie tak przyłoży pacjentowi, że złamanie tej umowy może wyjść na dobre. Nie mogę więcej dzwonić do Ciebie, zmarł J.Drojewski :(((( Boże
miał 45 lat, miał"pilotować" mnie do emerytury. zostałam sama ze sobą. Ja poproszę o kontakt (tel 535 317 189) Pozdrawiam,Barbara
Opinia dodana przez: Zadowolona2

05-400 Otwock

U doktora leczył się mój mąż . Badania , poświęcenie czasu, podejście do pacjenta , kultura - życzmy sobie wszyscy takich lekarzy :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

Słowackiego 47
05-402 Otwock

Naprawdę super lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta. Tłumaczy wszystko dokładnie, duża cierpliwość i chęć pomocy.
Opinia dodana przez: dariusz

Ośrodek Dializ Nr 33 w Otwocku
Reymonta 83/91
05-400 Otwock

Wspanialy lekarz , podjela probe leczenia wbrew opiniom innych lekarzy . Opinie wystawiam po kilku miesiacach od hospitalizacji abym mogl powiedziec z absolutnym przekonaniem ze mialem szczescie ze trafilem pod opieke Pani Hernik. Nie posiadam wiedzy medzycznej a jedynie dowod ze jest to lekarz kompetentny . Po trzech miesiacach od wyjscia ze szpitala nie mam zadnych objawow choroby . POLECAM !!!!!!

Szpital Specjalistyczny
Narutowicza 80
05-400 Otwock

Pani Doktor jest niezwykle milą osobą, a przy tym profesjonalistką w swoim zawodzie. Super lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Monika

05-400 Otwock

Doskonały, empatyczny lekarz i wspaniały człowiek. Ma nie tylko ogromną wiedzę, doświadczenie ale i świetne podejście do pacjentaz Dziękujemy.

Centrum Medyczne TW MED
ulica Andriollego 34/5
05-400 Otwock

Wysokiej klasy specjalista , nie spotkałem ani jednej osoby która by miała o nim

złe zdanie. Pomógł mi wiele razy kiedy miałem poważne problemy zdrowotne.

Polecam wszystkim tego lekarza.
Opinia dodana przez: Janusz

Interniści w Otwocku