Lekarze Internista Otwock

lekarz Karol Nietupski

Internista, Onkolog

Zaciszna 14
05-402 Otwock

Z pełnym przekonaniem polecam pana doktora Nietupskiego. Z zaangażowaniem i rzadko dziś spotykaną bezinteresownością zajął się moim problemem. Dzięki jego pomocy bardzo szybko zostałem zdiagnozowany i poddany operacji.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Agnieszka Kolińska

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Pani Agnieszka Kolińska jest bardzo dobrym lekarzem, posiadającym dar służenia sobą, swoim czasem drugiemu człowiekowi - pacjentowi. Lekarz z powołania. Pani doktor stawia prawidłową diagnozę, przekazuję skierowania na właściwe badania diagnostyczne. Znalazłam się w sytuacji wymagającej udzielenia mi pilnej pomocy lekarskiej. Pani doktor spędziła przy mnie prawie godzinę kontorlując na bieżąco mój stan zdrowia i wyprowadzając mnie na prostą, bez konieczności wzywania Pogotowia. Następnego dnia Pani doktor zadzwoniła do mnie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Diana Zygadło

Pulmonolog, Internista

Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc Otwock
ul. Reymonta 83/91
Otwock

Pani doktor Diana Zygadło to specjalista najwyższej klasy , kobieta o ogromnej empatii dla drugiego człowieka . Kompetentna , jasno i w prostym języku zrozumiałym nawet dla starszych osób tłumaczy z cierpliwością wszystko co związane jest z chorobą i leczeniem . Moje serdeczne podziękowania dla Pani doktor za diagnostykę i pochylenie się szczegółowe nad moim przypadkiem chorobowym . Bardzo, bardzo dziękuje Pani doktor .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Aneta Wróblewska

Internista, Wizyty domowe

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Pani dr Aneto, jest wszystko ok!!!!! Kochana, nie robisz wyjątków, obowiązuje umowa partnerska, zgadzam się, ale czasem życie tak przyłoży pacjentowi, że złamanie tej umowy może wyjść na dobre. Nie mogę więcej dzwonić do Ciebie, zmarł J.Drojewski :(((( Boże miał 45 lat, miał"pilotować" mnie do emerytury. zostałam sama ze sobą. Ja poproszę o kontakt (tel 535 317 189) Pozdrawiam,Barbara
Opinia dodana przez: Zadowolona2

lekarz Agnieszka Siemieniuk

Internista, Alergolog

Szpital Specjalistyczny
Narutowicza 80
05-400 Otwock

Polecam Panią Doktor w 100%. Niezwykle profesjonalna a przy tym życiowa i pomocna. Każdemu życzę takiej Pani Doktor w swojej przychodni :)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Magdalena Skrocka

Lecha 12/48
05-400 Otwock

Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor jako jedyna poprawnie zdiagnozowała postępujące zapalenie płuc w trakcie grypy typu A. Jako jedyna z wielu badających mnie lekarzy usłyszała niepokojące zmiany w płucach. Wdrożyła konieczne badania. Sympatyczna, uśmiechnięta i spokojna. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Bardzo polecam Panią Doktor i dziękuję za wszystko. Lekarz zdecydowanie z pasją.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Bożena Węgorek

05-400 Otwock

Doskonały, empatyczny lekarz i wspaniały człowiek. Ma nie tylko ogromną wiedzę, doświadczenie ale i świetne podejście do pacjentaz Dziękujemy.

lekarz Małgorzata Hernik

Ośrodek Dializ Nr 33 w Otwocku
Reymonta 83/91
05-400 Otwock

Wspanialy lekarz , podjela probe leczenia wbrew opiniom innych lekarzy . Opinie wystawiam po kilku miesiacach od hospitalizacji abym mogl powiedziec z absolutnym przekonaniem ze mialem szczescie ze trafilem pod opieke Pani Hernik. Nie posiadam wiedzy medzycznej a jedynie dowod ze jest to lekarz kompetentny . Po trzech miesiacach od wyjscia ze szpitala nie mam zadnych objawow choroby . POLECAM !!!!!!

lekarz Maria Kudlicka

Internista, Gastrolog

Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Wizyty prywatne na Kołłątaja w Otwocku. Od samego początku choroby mi pomaga

lekarz Artur Chudzik

Centrum Medyczne TW MED
ulica Andriollego 34/5
05-400 Otwock

Wysokiej klasy specjalista , nie spotkałem ani jednej osoby która by miała o nim złe zdanie. Pomógł mi wiele razy kiedy miałem poważne problemy zdrowotne. Polecam wszystkim tego lekarza.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Bożena Głodek

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Jest wspaniałym lekarzem. Bardzo uprzejma i wyrozumiała dla chorych.

lekarz Tomasz Fijołek

Słowackiego 47
05-402 Otwock

Naprawdę super lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta. Tłumaczy wszystko dokładnie, duża cierpliwość i chęć pomocy.
Opinia dodana przez: dariusz

lekarz Paweł Polanicki

Sportowa 14/47
05-400 Otwock

Polecam wszystkim internistę Pana dr Pawła Polanickiego. Dolegały mi uporczywe skoki ciśnienia tętniczego. Odwiedziłam wielu specjalistów bez rezultatu. Trafiłam przez przypadek do Pana Doktora. Postawił mi bezbłędną diagnozę, zlecił analizy i zastosował odpowiednie leczenie. Zawsze miał czas na wysłuchanie mnie jako pacjenta. Nie spieszył się. Wszystkim życzę lekarza z takim podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Marek Kiliszek

Internista, Kardiolog

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Dr Kiliszek zajął się mną jak żaden inny kardiolog. Szczegółowy wywiad, zlecony komplet badań, finalnie skierowanie na ablacje, którą sam przeprowadził. Tydzień po zabiegu i zegarek nie wykrył ani jednego migotania przedsionka, wcześniej kilkanaście-kilkadziesiąt dziennie. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Przemysław F.

lekarz Arkadiusz Burbicki

05-400 Otwock

U doktora leczył się mój mąż . Badania , poświęcenie czasu, podejście do pacjenta , kultura - życzmy sobie wszyscy takich lekarzy :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Katarzyna Urawska

Ośrodek Dializ Nr 33 w Otwocku
Reymonta 83/91
05-400 Otwock

W zasadzie normalne podejście do pacjentów, ale w tych czasach niezwykłe. Warto się leczyć u pani Krystyny..
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Piotr Gałązka

05-400 Otwock

Pan Piotr Gałązka to bardzo dobry czlowiek, lekarz z powołania, przyjazny pacjentowi, kompetentny, wie jak podejść do problemu i jak pomóc pacjentowi. Jestem bardzo zadowolona, że 2 miesiące temu trafilam do Niego na wizytę, bo Jego diagnoza i zastosowane leki poprawiły moje funkcjonowanie. Wiem, że nie jest cudotwórcą i nie odbuduje tego co jest zepsute, ale ważne że potrafi pomóc pacjentowi, żeby mu się łatwiej żyło. Polecam serdecznie Pana doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Edyta Kosmala-Kurek

05-400 Otwock

Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalne zajęcie się moją mamą lat.99. Pani doktor jest niezwykle empatyczna, cierpliwa, jasno przekazująca wszelkie informacje dotyczące pacjenta co jest o tyle ważne, że z mamą nie ma kontaktu ze względu na wiek. Serdeczne i jednocześnie profesjonalne oraz kompleksowe podejście do problemów zdrowotnych pacjenta jest niezwykle ważne w tym tak bardzo trudnym dla nas wszystkich w pandemicznym czasie. Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i życzę ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. med. Elżbieta Kidawa

Internista, Gastrolog

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Bardzo doświadczony i kompetentny lekarz. Lecze się od wielu lat u Pani doktor. Zawsze wyciągała mnie z kryzyzowych sytuacji. Ma całościowe podejście do pacjenta i zna się na swoim fachu.
Kompetentny fachowiec, polecam każdemu niezdecydowanemu. cała moja"dorosła" rodzina przychodzi do tego lekarza i zawsze jest trafnie zdiagnozowana, nie rozczula się nad małym przeziębieniem, natomiast do poważniejszych chorób zawsze podchodzi rzetelnie. Bardzo mi pomógł podczas ataku kamieni żółciowych (inny lekarz powiedział, że to stan zapalny żołądka),moją córkę trafnie zdiagnozował i postawił na nogi, kiedy jej stan był ciężki. Życzę, aby każdy - jeżeli już musi się leczyć - trafiała na takich ...
Opinia dodana przez: Wictoria3