Internista Otwock

Internista Otwock lekarz Karol Nietupski

Zaciszna 14
05-402 Otwock

TO jest lekarz godny polecenia super lekarz bardzo kompetetny lekarz z prawdziwego zdarzenia mało takich super polecam

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Ja leczyłam się u tej pani doktor i byłam bardzo zadowolona

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Pani dr Aneto, jest wszystko ok!!!!! Kochana, nie robisz wyjątków, obowiązuje umowa partnerska, zgadzam się, ale czasem życie tak przyłoży pacjentowi, że złamanie tej umowy może wyjść na dobre. Nie mogę więcej dzwonić do Ciebie, zmarł J.Drojewski :(((( Boże
miał 45 lat, miał"pilotować" mnie do emerytury. zostałam sama ze sobą. Ja poproszę o kontakt (tel 535 317 189) Pozdrawiam,Barbara
Opinia dodana przez: Zadowolona2

05-400 Otwock

U doktora leczył się mój mąż . Badania , poświęcenie czasu, podejście do pacjenta , kultura - życzmy sobie wszyscy takich lekarzy :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

Ośrodek Dializ Nr 33 w Otwocku
Reymonta 83/91
05-400 Otwock

Wspanialy lekarz , podjela probe leczenia wbrew opiniom innych lekarzy . Opinie wystawiam po kilku miesiacach od hospitalizacji abym mogl powiedziec z absolutnym przekonaniem ze mialem szczescie ze trafilem pod opieke Pani Hernik. Nie posiadam wiedzy medzycznej a jedynie dowod ze jest to lekarz kompetentny . Po trzech miesiacach od wyjscia ze szpitala nie mam zadnych objawow choroby . POLECAM !!!!!!

Słowackiego 47
05-402 Otwock

Naprawdę super lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta. Tłumaczy wszystko dokładnie, duża cierpliwość i chęć pomocy.
Opinia dodana przez: dariusz

05-400 Otwock

Doskonały, empatyczny lekarz i wspaniały człowiek. Ma nie tylko ogromną wiedzę, doświadczenie ale i świetne podejście do pacjentaz Dziękujemy.

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Jest wspaniałym lekarzem. Bardzo uprzejma i wyrozumiała dla chorych.

Zakład Opieki Zdrowotnej "ALL-MEDI"
Warszawska 11/13

Jednym słowem extra !!!.
W życiu poznałam kilku lekarzy, którzy rozumieją kim są i niewątpliwie jest nim Pani doktor Siwińska onkolog z Wieliszewa.Mam 75 lat i w końcu nadzieję na dalsze życie. NIezależnie od dalszego mojego zdrowia każda chwila z nadzieją otrzymaną od Pani doktor jest warta każdej chwili. Chwytam ją bo nie wiem co będzie jutro.Każdy poranek jest piękniejszy niż wcześniejszy.
Gorąco polecam Pani doktor
Pozdrawiam
...
Opinia dodana przez: Krystyna

05-400 Otwock

Bardzo dobry doktor. Można powiedzieć, że uratował mi życie. Przez 2 miesiąca byłam leczona trzema lekarzami :2 znanych dermatologa i 1 lekarz rodzinny, błędnie leczona na alergie, że wprawie ledwo mogłam chodzić, nie mogłam utrzymać kierownicy. Przez przypadek trafiłam do doktora Gałązka, który odrazu bez żadnych badań ustalił, iż to jest bardzo poważna choroba, skierował w Instytut Reumatologii w Warszawie, gdzie potwierdzili jego rozpoznanie - zapalenie skórno- mięśniowe. Bardzo mądry, ...
Opinia dodana przez: Gajdajewska

Interniści w Otwocku